lekarz Paweł Staszewski

2,4
2,5
2,4
2,5

TEN LEKARZ TO JAKAŚ PORAŻKA!!!! NIE POLECAM!!!! ZMARNOWANE SKIEROWANIE!!!!. Na wstępie lekarz mówi, że śmiać mu się chce z pacjentów którzy do niego przychodzą i opowiadają o dolegliwościach. ???? Po co jest lekarzem???? Według doktora POZ to NIEROBY wysyłające do niego niepotrzebnie pacjentów, co powtarza kilkakrotnie podczas wizyty. Bagatelizuje objawy. Obraża bez przyczyny, w taki sposób że otwierasz oczy i nie wiesz czy naprawdę lekarz mógł coś takiego powiedzieć, czy ci się przesłyszało. Wizyta jak z horroru, lub koszmaru!!!! Tu nawet w nagłych przypadkach ogromnego bólu nie ma co iść ...

TEN LEKARZ TO JAKAŚ PORAŻKA!!!! NIE POLECAM!!!! ZMARNOWANE SKIEROWANIE!!!!.
Według doktora POZ to NIEROBY wysyłające do niego niepotrzebnie pacjentów, co powtarza kilkakrotnie podczas wizyty. Bagatelizuje objawy. Obraża bez przyczyny, w taki sposób że otwierasz oczy i nie wiesz czy naprawdę lekarz mógł coś takiego powiedzieć, czy ci się przesłyszało. Wizyta jak z horroru, lub koszmaru!!!! Tu nawet w nagłych przypadkach ogromnego bólu nie ma co iść bo zostanie się wyśmianym.

Zdecydowanie nie polecam. Traktuje pacjenta jak hipochondryka, bez szacunku. Bagatelizuje jego odczucia bólowe, wyniki badań (rezonansu).

Ten lekarz to jakaś porażka nigdy więcej nie chce mieć z nim kontaktu nie wiem jakim cudem on siedzi na tym stołku

Antypatyczny, niemiły, jakby robił łaskę że w ogóle pracuje, opryskliwy wobec pacjenta. Nie na w sobie empatii którą lekarz powinien mieć.

Nie polecam..strata mojego czasu i skierowania od lekarza.. czuć było od niego alkohol albo tak jakby był wczorajszy. Dając mu wyniki z rezonansu powiedział kto to mi wgl kazał robić wyśmiewał wszystkich do okoła że źle leczą a sam nie potrafił poprowadzić mojego dalszego leczenia mówiąc że nic się i tak nie da z tym zrobić

Świetny Lekarz! Pan Doktor jest bardzo kompetentny, inteligentny i wszechstronnie wykształcony. To budzi prawdziwy respekt. Potrafi w prosty sposób tłumaczyć skomplikowane zagadnienia medyczne, co uważam za dużą sztukę i rezultat wieloletniego doświadczenia. Uprzejmy, kulturalny i zabawny, co pomaga zbudować dobrą atmosferę wizyty. Pan Doktor poświęcił mi więcej czasu niż potrzebowały tego kwestie medyczne. Pozwoliło mi to łatwiej poukładać sobie przekazywane treści i zadać kilka dodatkowych pytań. Angażuje się w problem pacjenta, patrzy na człowieka kompleksowo, stara się pomóc i odnieść do kwestii, które mogą faktycznie generować problemy - nawet jeśli wykraczają one poza kwestie neurologiczne. Uwaga! Pana Doktora raczej nie da się wykiwać. Hipochondrycy i narzekacze mogą być niezbyt zadowoleni. No ale Pan Doktor pomoże nawet takim osobom. Zdecydowanie godny polecenia Lekarz.

Kto dba o swoje zdrowie i chce żyć, to powinien unikać wizyt u tego Pana!!!. Pacjent który przychodzi do lekarza i cierpi, nie musi być noszony na rękach przez Pana" doktora". A przynajmniej powinien być potraktowany z szacunkiem! I otrzymać podstawową pomoc która się należy. Nigdy nie spotkałem takiej znieczulicy!!! Wstyd!!!

Przyjmując pacjenta na oddział był prawdopodobnie pod wpływem alkoholu.. Brak szacunku do chorej osoby starszej, bezczelny

Przyjmując pacjenta na oddział był pod wpływem alkoholu.. Brak szacunku do chorej osoby starszej, bezczelny

Bardzo dobry lekarz,dokładnie bada,leki jakie przepisuje są w pełni trafne,chociaż czasami drogie,ale trudno zdrowie jest najważniejsze.leczę się od 15 lat,i po raz kolejny jestem prawie w pełni funkcjonalny.Po kuracji u Pana doktora Staszewskiego ,mam spokój z dolegliwościami przynajmniej na 2 - 3 lata,przewspaniały człowiek ,który rozumie pacjenta.Szczerze polecam Wszystkim którzy chcą wrócić do zdrowia.