lekarz Paweł Stelmachlekarz Paweł Stelmach - zdjęcie profilowe

lekarz Paweł Stelmach

Urolog

Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Ukończył studia na Wydziale Lekarskim w 2012 r. Staż podyplomowy odbył w 5. Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie. Specjalizację w dziedzinie urologii rozpoczął w 2013 r. w Oddziale Urologii Szpitala Wojewódzkiego w Tarnowie. Od 2015r. asystent Kliniki Urologii w Zabrzu.

Mogę polecić lekarza. jest uprzejmy i konkretny. To była pierwsza wizyta więc kompetencji jeszcze nie umiem ocenić ( a lekarzem też nie jestem ), ale widać, że wszystko na dobrej drodze.

widać, że lekarz się przykłada, jest miły i dobrze podchodzi do pacjenta. Kieruje się wynikami a nie domysłami. Jest sympatyczny i poświęca się swojej pracy.

Wspaniały kontakt z pacjentem oraz do tego profesjonalizm na najwyższym poziomie. Uprzejmy i sympatyczny. Oczywiście godny polecenia za chęć pomocy każdemu pacjentowi.

Moim zdaniem najlepszy lekarz jakiego spotkaliśmy od bardzooo dawna. Ma prawdziwe powołanie! Specjalista w każdym calu. Polecam!

Bardzo dobry lekarz, prawdziwy fachowiec w swojej dziedzinie. Sympatyczny, cierpliwy z rewelacyjnym podejściem do pacjentów. Chętnie tłumaczy i odpowiada na pytania.

Wciąż poszukujesz "Urolog Żywiec"?

Przychodnia Urologiczna "Sana"
Os. Młodych 1
Żywiec

Oddział Chorób Wewnętrznych Vito - Med Sp . zo.o.
ul . Radiowa 2 Gliwice
None
ulica Ogrodowa 44
Zbrosławice
FUNDACJA UNIA BRACKA
ulica Kokota 172
Ruda Śląska
Przychodnia Specjalistyczna Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ruda Śląska ul. Szpaków 33
ulica Szpaków 33
Ruda Śląska