lekarz Paweł Stróżyński

Trochę mi to czasu zajeło ;-) synuś ma już rok i 4 miesiące ;-) Najlepszy ginekolog jakiego spotkałam w życiu !!!! Pomimo młodego wieku kompetencji ,uprzejmości i rzetelności powinni się od Niego uczyć starsi lekarze!!! Tak trzymać Panie Doktorze !! Bardzo za wszystko dziękuje po ...

Bardzo za wszystko dziękuje po raz kolejny;-)

Człowiek o złotym sercu. Powinnien dostać order za swoje podejście do pacjentek. 100 % oddania w sytuacji w ktorej znajduje się kobieta. Czy to po poronieniu czy po szczesliwie zakonczonej ciąży. Dziękuję za ten poświęcony czas i pomoc.

Jestem niesamowicie zaskoczona podejściem Pana Pawła do pacjentki. Życzę sobie, aby każdy ginekolog w taki sposób podchodził do swojego zawodu. Trafiłam do Pana Doktora w momencie kiedy moja Pani doktor, która prowadziła moją pierwszą jak i teraz drugą ciążę zbagatelizowała problem. Pan Doktor wysłuchał mnie, zlecił masę badań, których Pani Doktor nie potrafiła zlecić podczas dwóch wizyt, nawet kiedy widziała, że problem nie ustępuje. Otrzymałam obszerne, rzeczowe wyjaśnienia. Ten lekarz stwarza taką atmosferę, że pacjentka w żaden sposób nie czuje się skrępowana. Polecam szczerze i nie dziwię się, że w tej chwili Pan Paweł ma tak odległe terminy.

polecam, fachowy i przyjazny lekarz, rzeczowy, miły kompetentny, godny polecenia, ludzkie podejście do pacjentki

Jeden z najlepszych lekarzy z jakimi mialam doczynienia. Cierpliwie slucha i z sercem doradza... swietny fachowiec z zapalem do pracy.

Wciąż poszukujesz " Sosnowiec"?

Michał Wyciągłowski

Mroźna 3
MEDICUS Specjalistyczna Praktyka Lekarska Kazimierz Radwan
Słupia Jędrzejowska 167
Jędrzejów
Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca X Oddział Kardiologii, Elektrofizjologii i Elektrostymulacji - Ambulatoryjna opieka specjalistyczna
Edukacji 102
Tychy