dr n. med. Paweł Studnicki

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

ODRADZAM WSZYSTKIM NIEZDECYDOWANYM!!!! SKANDAL!! Pan doktor nie wie co to empatia. Zaprasza dzieci z przedszkola zachęcając je do wizy i nie było by nic w tym złego gdyby nie to ze malago pacjenta przyjmie wyłącznie na umówiona wcześniej wizytę. Natomiast gdy jest sytuacja awaryjna, nagła, gdy 5 letnie dziecko potrzebuje pilnie pomocy ZAWSZE JEST ODMOWA. Dwukrotnie zdarzyło się tak ze nie mogliśmy poradzić sobie z bardzo rozchwiana jedynka, BŁAGAŁAM O POMOC. Dziecko w wieku 3 lat wybiło sobie 2 górne jedynki wiec jest bardzo uczulona na wszystko co związane z ząbkami. Tłumaczyłam ze cała 4 osobowa rodzina jest waszymi pacjentami. Zostawiliśmy tam grube pieniądze. Chodziło przecież wyłącznie o wyrwanie rozchwianej jedynki która bardzo przeszkadzała dziecku w mówieniu i bolała przy jedzeniu. Dwukrotnie usłyszałam NIE bo pan doktor ma zagranicznych pacjentów!!! Do niedawna ja tez mieszkałam w Londynie i tez byłam zagranicznym pacjentem ale nie rozumie jaka to różnica? Czy jak mieszkałam za granica to byłam ważniejsza, lepsza? Pani na recepcji tłumaczy ze pan doktor pracuje zbyt długie godziny, gdy dzwoniłam była 11 rano a pan doktor pracuje do 15. Czy to są długie godziny? Zapraszam do pracy za granice lub do szpitala. Pan doktor chyba nie wiec co to są długie godziny!!! Podsumowując, w całej tej historii chodzi o brak empatii i to zimne NIE. Całkowita znieczulica na ból dziecka które potrzebuje 5 minutowej pomocy. GORĄCO ODRADZAM WSZYSTKIM TEGO STOMATOLOGA!!! Jest wielu innych stomatologów we Wrocławiu którzy nie odmówią pomocy dziecku. Za pierwszym razem pomogła nam Pani stomatolog na Pawiej, a dziś klinika WELLDENT na Kukuczki. Oni tez mieli pełne grafiki ale znaleźli w sobie empatie i 5 minut.

Panie doktorze, Nie zdołałam spotkać niestety nikogo, kto dorównałby Panu w podejściu do pacjenta, rzetelności, empatii... Proszę się nie zmieniać, bo jest Pan świetny

Panie doktorze,
Proszę się nie zmieniać, bo jest Pan świetny

Leczyłam się u doktora Pawła kiedy pracował jeszcze w Szczecinie. Zadałam sobie trud żeby go odszukać w jego nowym miejscu pracy (ja akurat bywam we Wrocławiu), bo wg mnie jest świetnym specjalistą, a co najważniejsze jest uczciwy i rzetelny. Polecam wszystkim, którzy potrzebują profesjonalnej konsultacji, nawet tym, którzy panicznie boją się stomatologa;-) Jego podejście do pacjenta jest naprawdę wyjątkowe.

Doktor Paweł jest prawdziwym Lekarzem. Zawsze ma czas na wysłuchanie mnie oraz na wytłumaczenie problemu. Zresztą z doktorem można porozmawiać nie tylko z zębach ;-) Razem z asystentką stanowią wspaniały zespół i świetnie się uzupełniają. Zrobienie ząbka, albo wyczyszczenie zębów nie zajmuje im dużo czasu, jeśli pracują nad tym dwie osoby. Polecam wszystkim!

Polecam wszystkim!

Polecam wszystkim!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Wrocław"?

Horizon Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień
Wrocław
51-502 Wrocław
Indywidualna Praktyka Lekarska i Stomatologiczna
Świętego Jerzego 15
Wrocław
Łużyckie Centrum Medyczne s.c.
ulica Strzelców 10
68-200 Żary