dr n. med. Paweł Studnicki

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Wspaniały lekarz!!! Trafiłam do pana doktora Pawła po kilkudniowym analizowaniu opinii na Jego temat, po zapytaniu na FB kogo polecają inni użytkownicy. Szukałam naprawdę dobrego stomatologa, ponieważ miałam już dość "przypadkowych" lekarzy. Wiele osób pisało, że jest to świetny fachowiec, pełen empatii, otwarty, sympatyczny i posiadający ogromną wiedzę. Trafiłam do pana doktora ze złamanym zębem, ale dodatkowo chciałam również sprawdzić jak wygląda stan pozostałych. Pan Paweł zaproponował zrobienie zdjęcia panoramicznego, dzięki, któremu zauważy rzeczy, których może gołym okiem nie dostrzec. Zdjęcie zrobił w swoim gabinecie, które analizował natychmiast. Rzeczowo, konkretnie przedstawił jak widzi proces leczenia. Co się okazało... że jeden z moich wyleczonych zębów ma w korzeniu resztkę narzędzia stomatologicznego, który wychodzi poza korzeń... jest stan zapalny (bolał mnie policzek, ale jakoś nie łączyłam tego z zębem). Pan stomatolog, chciał być pewny, że jego diagnoza jest trafna, dlatego zrobił tomograf (również u siebie w gabinecie) okazało się, że ząb jest nie do odratowania. Opowiedział mi o konsekwencjach pozostawienia tego zęba. Padła decyzja, że usuwamy. Omówiłam się na kolejną wizytę, niestety strach był ogromny, więc zadzwoniłam, żeby odwołać ... na moje nieszczęście odebrał pan Paweł :) ale z uśmiechem powiedział, że nie ma sprawy, że może odwołać, że rozumie, że się boję, ale powinnam się zastanowić i umówić się kiedy będę czuła. Oczywiście po miesiącu już byłam na fotelu. Zanim pan Studnicki zaczął cokolwiek robić, ja już ryczałam, bałam się jak nigdy w życiu. Stomatolog długo ze mną rozmawiał, uspokajał, zapewniał, że nic nie poczuje... zaufałam. Po kilku minutach było już po ząbku, a ja jako ogromna panikara nawet nie wiedziałam kiedy do tego doszło. Kolejny ząb, który musiał zostać naprawiony to jedynka. Ząb który był leczony w innym gabinecie. Okazało się, że jest niedoczyszczony i trzeba poprawić leczenie kanałowe. Stomatolog zrobił zdjęcie przed leczeniem (RTG) i po nim, szkoda, że nie mogę dołożyć zdjęć, ale to co zrobił pan Paweł jest nie do uwierzenia !!! Kanał został pięknie wypełniony, ząb wzmocniony a dodatkowo stomatolog zaproponował wybielenie od środka tego zęba, ponieważ dość mocno różnił się kolorem od innych zębów (był po prostu bardzo żółty). Inni stomatolodzy mówili mi , że jest to martwy ząb i nic się nie da z nim zrobić... a tutaj... MAGIA!!! Dodam jeszcze, ze namówiłam mojego męża do wizyty u pana doktora, który jest jeszcze większym panikarzem ode mnie... teraz robimy wyścigi kto pierwszy rejestruje się do pana Doktora. Dziękujemy Panu ogromnie za otwartość, za rzetelność, za czas....

ODRADZAM WSZYSTKIM NIEZDECYDOWANYM!!!! SKANDAL!! Pan doktor nie wie co to empatia. Zaprasza dzieci z przedszkola zachęcając je do wizy i nie było by nic w tym złego gdyby nie to ze malago pacjenta przyjmie wyłącznie na umówiona wcześniej wizytę. Natomiast gdy jest sytuacja awaryjna, nagła, gdy 5 letnie dziecko potrzebuje pilnie pomocy ZAWSZE JEST ODMOWA. Dwukrotnie zdarzyło się tak ze nie mogliśmy poradzić sobie z bardzo rozchwiana jedynka, BŁAGAŁAM O POMOC. Dziecko w wieku 3 lat wybiło sobie 2 górne jedynki wiec jest bardzo uczulona na wszystko co związane z ząbkami. Tłumaczyłam ze cała 4 osobowa rodzina jest waszymi pacjentami. Zostawiliśmy tam grube pieniądze. Chodziło przecież wyłącznie o wyrwanie rozchwianej jedynki która bardzo przeszkadzała dziecku w mówieniu i bolała przy jedzeniu. Dwukrotnie usłyszałam NIE bo pan doktor ma zagranicznych pacjentów!!! Do niedawna ja tez mieszkałam w Londynie i tez byłam zagranicznym pacjentem ale nie rozumie jaka to różnica? Czy jak mieszkałam za granica to byłam ważniejsza, lepsza? Pani na recepcji tłumaczy ze pan doktor pracuje zbyt długie godziny, gdy dzwoniłam była 11 rano a pan doktor pracuje do 15. Czy to są długie godziny? Zapraszam do pracy za granice lub do szpitala. Pan doktor chyba nie wiec co to są długie godziny!!! Podsumowując, w całej tej historii chodzi o brak empatii i to zimne NIE. Całkowita znieczulica na ból dziecka które potrzebuje 5 minutowej pomocy. GORĄCO ODRADZAM WSZYSTKIM TEGO STOMATOLOGA!!! Jest wielu innych stomatologów we Wrocławiu którzy nie odmówią pomocy dziecku. Za pierwszym razem pomogła nam Pani stomatolog na Pawiej, a dziś klinika WELLDENT na Kukuczki. Oni tez mieli pełne grafiki ale znaleźli w sobie empatie i 5 minut.

Panie doktorze, Nie zdołałam spotkać niestety nikogo, kto dorównałby Panu w podejściu do pacjenta, rzetelności, empatii... Proszę się nie zmieniać, bo jest Pan świetny

Panie doktorze,
Proszę się nie zmieniać, bo jest Pan świetny

Leczyłam się u doktora Pawła kiedy pracował jeszcze w Szczecinie. Zadałam sobie trud żeby go odszukać w jego nowym miejscu pracy (ja akurat bywam we Wrocławiu), bo wg mnie jest świetnym specjalistą, a co najważniejsze jest uczciwy i rzetelny. Polecam wszystkim, którzy potrzebują profesjonalnej konsultacji, nawet tym, którzy panicznie boją się stomatologa;-) Jego podejście do pacjenta jest naprawdę wyjątkowe.

Doktor Paweł jest prawdziwym Lekarzem. Zawsze ma czas na wysłuchanie mnie oraz na wytłumaczenie problemu. Zresztą z doktorem można porozmawiać nie tylko z zębach ;-) Razem z asystentką stanowią wspaniały zespół i świetnie się uzupełniają. Zrobienie ząbka, albo wyczyszczenie zębów nie zajmuje im dużo czasu, jeśli pracują nad tym dwie osoby. Polecam wszystkim!

Polecam wszystkim!

Polecam wszystkim!

Pan doktor Paweł Studnicki zmienił mój uśmiech. Miałam stare korony na zębach z przodu i wymieniłam na korony pełnoceramiczne. Teraz moje zęby wyglądają w końcu jak moje naturalne zęby, a do tego są o wiele bielsze:-) Muszę dodać, że mimo iż było z tym dużo pracy-to nic nie bolało, i do tego ceny nie są najwyższe. Warto było:-)

Pan doktor Paweł Studnicki zmienił mój uśmiech.
Miałam stare korony na zębach z przodu i wymieniłam na korony pełnoceramiczne.

Gabinet niezwykle przyjemny i zaawansowany technologicznie. Pan Paweł i jego żona bardzo przyjemni, zawsze z uśmiechem podchodzą do klienta, są sympatyczni, kompetentni, skuteczni i nie naciągają, co we Wrocławiu jest rzadkie. Gorąco polecam!

Gdyby kazda moja wizyta u dentysty tak wygladala jak u doktora Pawla, moglabym chodzic codziennie na wizyty :). Milo i bezbolesnie. Polecam

Miałam kłopot z górną 5. Leczyłam się u innego lekarza było kilka wizyt ale ząb ciągle bolał. Gdy trafiłam do doktora Pawła już po pierwszej wizycie nic nie bolalo i w dodatku wszystko miło i przyjemnie nawet z poduszką pod głowa!!! Polecam !