dr hab. n. med. Paweł Surowiak

Medycyna estetyczna

Bardzo fajny Pan doktor. Doskonale doradza, świetnie prowadzi. Cieszę się ze do niego trafiłam. Certyfikat który posiada świadczy o jego umiejętnościach!

Doktor Surowiak jest świetnym certyfikowanym lekarzem - robię u niego botox i zawsze jestem bardzo zadowolona. Profesjonalista.

Bardzo dobry lekarz, profesjonalista a przy tym wyrozumiały! Moim zdaniem jest godny zaufania a chyba to potwierdza posiadanie Certyfikatu Lekarzy Medycyny Estetycznej

Doktror Surowiak to moim zdaniem jeden z najlepszych specjalistów. Przede wszystkim jest lekarzem z certyfikatami z zakresu medycyny estetycznej, dla mnie to jest bardzo istotne.

Z moją dolegliwością do Pana Pawła trafiłam właściwie przez czysty przypadek, mianowicie robiłam w Dermamedzie Velki na celulit i zasłyszałam, że do Pana Pawła z nadpotliwością można sie zgłaszać. Jako, że wypróbowałam już niemal wszystkie specyfiki od Etiaxil po Antidrial i jakieś tabletki, a problem ten powodował, że nie mogłam normalnie funkcjonować stwierdziłam, że czas z tym coś zrobić. Jeśli chodzi o sam "zabieg" początkowo byłam kompletnie zielona, lekarz wszystko mi wyjaśnił, opisał cały proces więc tak naprawdę w trakcie niczym nie byłam zaskoczona :) Naprawdę polecam Pana Pawła, właściwa ...

Naprawdę polecam Pana Pawła, właściwa osoba na właściwym miejscu.

Wciąż poszukujesz "Medycyna estetyczna Wrocław"?

WellDerm Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej
Piękna 44