dr n. med. Paweł Syzdółdr n. med. Paweł Syzdół - zdjęcie profilowe

dr n. med. Paweł Syzdół

Internista, Nefrolog

Pacjent z niewydolnością nerek, cukrzycą i alzheimerem. Podejście Pana doktora do pacjenta i jego wyników badań wnikliwe. Tłumaczenie choroby, a zwłaszcza powiązania wielu chorób i ich skutków niezwykle klarowne. Doktor otworzył nam oczy na wiele czynników, poświęcił czas na dotarcie do umysłu i serca pacjenta oraz opiekuna. Każdy z nas ma jakiś sposób bycia, a doktor jest bardzo ekspresyjny. Ważniejsze jednak są efekty leczenia. Wielki szacunek dla Pana wiedzy, pracy i podejścia.

Ten ktoś nie powinien być dopuszczony do ludzi - nie polecam, potraktował mnie gorzej niż źle mało tego, zacząć ubliżać mnie i mojej rodzinie... Spotkamy się w sądzie doktorku, skończy się rumakowanie i może wtedy nauczysz się szanować każdego człowieka...bo z tego co czytam to niektóre komentarze potwierdzają, że zachowanie poniżej krytyki...ja tego tak nie zostawię... Moja opinia to poniżej zera gwiazdek!!!

Dzisiaj byłam pierwszy raz u tego lekarza, niestety nie mam dobrego zdania. Byłam umówiona na godz. 8:00,lekarz spóźnił się 45 minut. Nie przeprosił, ale to jeszcze nic. Czekając aż poprosi mnie do gabinetu zadzwonił telefon, okazało się, że to dzwoni Lekarz z teleporada, szk. To pani jest pod gabinetem?, to zapraszam. W gabinecie po wymianie zdań w jakim celu przyszłam, stwierdził, że jestem nie wyedukowana w swojej chorobie a jego pacjenci są, wstyd powiedział. Ja natomiast jak na posłusznego pacjenta powiedziałam tylko bez komentarza. Niestety czeka mnie kolejna wizyta u tego pana, ale to już w przyszłym roku. Moja opinia zero gwiazdek we wszystkim.

Lekarz z powołania i z zamiłowaniem wykonuje swój zawód .Człowiek wielkiego serca. i wrażliwości .Duża wiedza z anatomii człowieka.Trafne diagnozy i bardzo dokładne dopasowanie leków i ich przyjmowanie.Bardzo dziękuję za wyleczenie mnie z boleriozy a potem z zapalenia ogólnego organizmu / sepsy/. Uratował mi życie. Polecam tego lekarza bo po tylu specjalistach tylko do niego mam pełne zaufanie.

Byłam u doktora z moją mamą (85 lat). Fantastyczne podejście do ludzi starszych, rzeczowy, miły, doskonale tłumaczy na czym polega dane schorzenie i jak ma zamiar je leczyć. Dr. Paweł Syzdół jest godny polecenia.

Jako lekarz słaby, robi wielką łaskę, no chyba że za kasę i to niemałą. Jako człowiek beznadziejny. Arogancki i opryskliwy. Nie polecam wizyty i niego.

Bardzo sympatyczny, doskonały kontakt z pacjentem, rzeczowy ,wnikliwy. Widać że praca jako lekarz to powołanie.

Doktor Syzdół już dwukrotnie opiekował się moim tatą w szpitalu. Bardzo miły i ciepły w kontakcie, przy tym rzeczowy i pomocny. Więcej by nam się przydało takich lekarzy. Gorąco polecam.

Doktor Syzdół już dwukrotnie opiekował się moim tatą w szpitalu.
Bardzo miły i ciepły w kontakcie, przy tym rzeczowy i pomocny.
Więcej by nam się przydało takich lekarzy. Gorąco polecam.

Jak nie znoszę wizyt u lekarzy, tak z przyjemnością spotykam się z z doktorem Pawłem Syzdółem. W pełni doceniam fakt iż moja choroba została prawidłowo rozpoznana, z zaordynowane leczenie uratowało mi życie.

Najlepszy lekarz jakiego spotkałem ja zawdzięczam mu życie! Dziękuje Panie Doktorze