dr n. med. Paweł Syzdółdr n. med. Paweł Syzdół - zdjęcie profilowe

dr n. med. Paweł Syzdół

Internista, Nefrolog

Lekarz z powołania i z zamiłowaniem wykonuje swój zawód .Człowiek wielkiego serca. i wrażliwości .Duża wiedza z anatomii człowieka.Trafne diagnozy i bardzo dokładne dopasowanie leków i ich przyjmowanie.Bardzo dziękuję za wyleczenie mnie z boleriozy a potem z zapalenia ogólnego organizmu / sepsy/. Uratował mi życie. Polecam tego lekarza bo po tylu specjalistach tylko do niego mam pełne zaufanie.

Byłam u doktora z moją mamą (85 lat). Fantastyczne podejście do ludzi starszych, rzeczowy, miły, doskonale tłumaczy na czym polega dane schorzenie i jak ma zamiar je leczyć. Dr. Paweł Syzdół jest godny polecenia.

Jako lekarz słaby, robi wielką łaskę, no chyba że za kasę i to niemałą. Jako człowiek beznadziejny. Arogancki i opryskliwy. Nie polecam wizyty i niego.

Super Człowiek Super Lekarz wie co robi oby więcej takich Lekarzy Dziękuje Bardzo Panie Doktorze. Oby jak najdalej od Lekarzy ale jak juz to Tylko Pan Doktor Paweł

Bardzo sympatyczny, doskonały kontakt z pacjentem, rzeczowy ,wnikliwy. Widać że praca jako lekarz to powołanie.

Wciąż poszukujesz "Internista Radzymin"?

Przychodnia Lekarska
Płocka 49