Pan doktor leczy mnie i całą moją rodzinę od lat. Nie ma lepszego fachowca i zaangażowanego człowieka. Polecam!

FENOMENALNY lekarz! Zdecydowanie najlepszy fachowiec na jakiego tylko mogłam trafić. Zęby usuwa niemal niezauważalnie, a na następny dzień po zabiegu ból jest minimalny i żadnych opuchnięć. W dodatku Pan Doktor jest bardzo sympatyczny i budzi zaufanie, ma w sobie spokój, który udziela się pacjentowi (do tej pory przed wejściem do gabinetu dentystycznego miałam napady histerii, do Pana doktora wchodzę z uśmiechem, bo wiem, że krzywdy mi nie zrobi). Jeżeli ktoś chce trafić do najlepszego chirurga szczękowego w Krakowie, to Doktor Szczurowski jest tym, kogo szuka.

Pan doktor lata temu okazał się dla mojego dziecka świetnym fachoecem ale i cudownym człowiekiem co ważne po operacji szczęki trzyletniego dziecka. Widziałam jak mogą wyglądać twarze po operacjach zwłaszcza sprzed lat. Mój syn po operacji szczęki nie ma żadnego śladu przypominającego tamte wydarzenia, po dziś dzień jestem mu wdzięczna za zabieg i pomoc po nim, biorąc pod uwagę fakt że szpitale wtedy miały strajk personel nie zamieniał z rodzicami słowa i nie otrzymaliśmy żadnej dokumentacji z pobytu w szpitalu. Wspominam z rozczuleniem ówczesny kontakt doktora z moim synkiem po zabiegu.

Szczerze polecam dr Szczurowskiego. Nikt tak nie usuwa ósemek jak on. Nawet nie pozwolił mi się zrelaksować na fotelu;) a już było po. Do zobaczenia na następnej wizycie.

Polecam każdemu. Trafiłem przypadkowo parę lat temu, kiedyś mieszkałem w sąsiednim bloku. Mieszkam w innej części miasta a i tak tam wracam. Kompetentny, dokładny. Korzystałem z róznych usług: leczenie, ściąganie kamienia, usuwanie ósemek, coś tam przy dziąsłach - zawsze perfekt. Mozliwa płatnośc kartą. Rachunek dla pacjenta. Co więcej - elastyczny przy płatnościach: jeżeli coś było robione przy zębie to płatność bywała mniejsza z racji tego, że wcześniejszy zabieg nie przyniósł rezultatu i coś trzeba było innego zrobić. Jedyny minus - trzeba się umawiać z wyprzedzeniem. Ale to wyłącznie efekt zainteresowania..

Wspaniały lekarz z wyjątkowym podejściem do pacjenta. Polecam Serdecznie.!!! Barbara K.

Ten gabinet został mi polecony i mogę potwierdzić, że doktor Szczurowski jest naprawdę godnym zaufania chirurgiem, również od trudnych przypadków.

Świetny, kompetentny lekarz z bardzo profesjonalnym podejściem do pacjenta. Budzi zaufanie. Najwyższej jakości materiały, dobrze wyposażony gabinet. Poleciłam znajomym

Jestem pacjentem doktora Szczurowskiego od 2 lat i śmiało mogę go polecić wszystkim szukającym stomatologa. Nikt tak jak on nie wyrywa zębów;) Pozdrawiam

Pozdrawiam

LEczyłem zęby u kilku dentystów, do Pana Szczurowskiego trafilem przypadkiem, gdy przeprowadziłem się w pobliże gabinetu. Uważam go za najbardziej kompetentnego stomatologa z jakim miałem styczność. Uczciwie polecam. W gabinecie zawsze miła atmosfera, spokój który udziala się pacjentom.