dr PaweŁ Szeliga

Chirurg urazowy

2 razy byłam operowana na halluxy, bardzo jestem zadowolona. Stopy jakie wyglądają. Bardzo dziękuję doktorowi i polecam

Na prawdę dobrze pokierował leczeniem mojego urazu kolana - zarówno w kwestii diagnozy i zabiegu jak i wskazania najlepszej drogi dalszego leczenia i rehabilitacji. Miałem dużo szczęścia, że trafiłem na tego specjalistę.

Bardzo miły lekarz - profesjonalne podejście do pacjenta. Sprawnie przeprowadzony zabieg w miłej atmosferze.

Super lekarz! Na prawdę kompetentny, zna się na rzeczy. Operował mnie 3 razy, więc wiem co pisze;) Nie poszłabym do innego lekarza!

Pan doktor Szeliga to naprawdę dobry specjalista. Skuteczny i kompetentny chirurg. Uprzejmy, zorientowany na pacjenta. Miałam z tym lekarzem zabieg ortopedyczny w ramach NFZ, bez jakichkolwiek dodatkowych opłat i jestem w 100% zadowolona. Istnieją jeszcze kompetentni lekarze, którzy nie patrzą na pacjentów przez złotówki. Pan Szeliga jest jednym z nich. Jeśli ktoś jeszcze się zastanawia komu powierzyć swoją kończynę, niech jedzie do Rydygiera i najlepiej do tego Pana. Będzie dobrze:)Nie martwić się :)

Wciąż poszukujesz "Chirurg urazowy Kraków"?

Gabinet konsultacyjny
Pijarska 2