lekarz Paweł Szkaradek

Okulista

Wspaniały człowiek, godny polecenia, specjalista. Wyjątkowe podejście do pacjenta, "bez nadęcia" ;) . Po zabiegach na zaćmę na dwoje oczu, przywrócił mi komfort widzenia. Gdy inny lekarz stwierdził, że już nic nie da się zrobić z narastającą tkanką, Pan dr zrobił z tym porządek od ręki. Z serdecznymi pozdrowieniami, bardzo wdzięczna pacjentka z Lęborka.

Z serdecznymi pozdrowieniami, bardzo wdzięczna pacjentka z Lęborka.

ein Fachmann auf diesem Gebiet durch und durch. Möchte ihn weiter empfehlen. Bin von seiner Art und seinem Fachwissen total begeistert. Kompetent und zuverlässig. Sage einfach Dankeschön ! Liebe Grüße J.H.

Liebe Grüße

J.H.

Jestem po operscji zaćmny od 2006 roku,którą wykonał mi dr.Szkaradek w szpitalu w Sosnowcu im.Św.Barbary.NIE MAM SŁÓW DLA TEGO PANA DOKTORA.Dał mi drugie życie,bo nie widziałem nic w wieku 56 lat.Chcieli mnie zwolnić z pracy ze względu na moją ślepotę.Do dziś widzę doskonale i bardzo jestem wdzięczny Panu Dr.Szkaradkowi,że do dziś widzę świat w pięknych kolorach.Jestem bardzo,bardzo wdzięczny i wszystkim bardzo polecam Pana Dr.Szkaradka,bo jest najlepszym okulistą w Polsce,napewno i na świecie.Dziękuję Panu Doktorowi,że dziś doskonale widzę!!!

zdolny,uprzejmy,kompetentny lekarz polecam .... MIRKA

zdolny,uprzejmy,kompetentny lekarz polecam .... MIRKA

Byłam u pana doktora nie prywatnie i mama chodzi również na kasę chorych i dawno nie spotkałam tak wspaniałego lekarza.Moja mama czekała na zabieg usunięcia zaćmy około 1,5 miesiąca.Bardzo dobrą opinię ma pan doktor w Kędzierzynie,gdzie operuje.!!!!!!!

Wciąż poszukujesz "Okulista Katowice"?

Łabędzia 8 lok. II
40-719 Katowice
ulica Szara 5
43-300 Bielsko-Biała
Panewnicka 29
40730 Katowice
ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38
41-605 Świętochłowice
Praktyka Lekarza Rodzinnego
Powstańców 8/1
40-040 Katowice
Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej
pl. Medyków 1
41-200 Sosnowiec
Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o. (Godula)
Wincentego Lipa 2
41-703 Ruda Śląska