lekarz Paweł Szkaradek

Serdecznie dziękuję Panu dr P. Szkaradek za przeprowadzenie operacji usunięcia zaćmy. W trakcie leczenia, rehabilitacji doktor wykazał się ogromną empatią do pacjenta, dlatego zasługuje na wyrazy szacunku, za co również serdecznie dziękuję. Z pełną odpowiedzialnością polecam fachowość Pana dr-a, zasługuje na 5 gwiazdek. Wdzięczny pacjent NFZ.

W tym roku w maju , moja mama (83 lata) miała operceję usunięcia zaćmy, operacja została wykonana bardzo dobrze i wszystko jest w porządku, niestety podejście do pacjenta było żenujące, jak można krzyczeć do starszej osoby i pozwolić jej czekać na operację pół godziny gdzie już była przygotowana do operacji, operacja była na NFZ , jestem zdegustowana podejściem lekarza do pacjenta a tyle pozytywnych opinii

Wspaniały człowiek, godny polecenia, specjalista. Wyjątkowe podejście do pacjenta, "bez nadęcia" ;) . Po zabiegach na zaćmę na dwoje oczu, przywrócił mi komfort widzenia. Gdy inny lekarz stwierdził, że już nic nie da się zrobić z narastającą tkanką, Pan dr zrobił z tym porządek od ręki. Z serdecznymi pozdrowieniami, bardzo wdzięczna pacjentka z Lęborka.

Z serdecznymi pozdrowieniami, bardzo wdzięczna pacjentka z Lęborka.

ein Fachmann auf diesem Gebiet durch und durch. Möchte ihn weiter empfehlen. Bin von seiner Art und seinem Fachwissen total begeistert. Kompetent und zuverlässig. Sage einfach Dankeschön ! Liebe Grüße J.H.

Liebe Grüße

J.H.

Jestem po operscji zaćmny od 2006 roku,którą wykonał mi dr.Szkaradek w szpitalu w Sosnowcu im.Św.Barbary.NIE MAM SŁÓW DLA TEGO PANA DOKTORA.Dał mi drugie życie,bo nie widziałem nic w wieku 56 lat.Chcieli mnie zwolnić z pracy ze względu na moją ślepotę.Do dziś widzę doskonale i bardzo jestem wdzięczny Panu Dr.Szkaradkowi,że do dziś widzę świat w pięknych kolorach.Jestem bardzo,bardzo wdzięczny i wszystkim bardzo polecam Pana Dr.Szkaradka,bo jest najlepszym okulistą w Polsce,napewno i na świecie.Dziękuję Panu Doktorowi,że dziś doskonale widzę!!!

zdolny,uprzejmy,kompetentny lekarz polecam .... MIRKA

zdolny,uprzejmy,kompetentny lekarz polecam .... MIRKA

Byłam u pana doktora nie prywatnie i mama chodzi również na kasę chorych i dawno nie spotkałam tak wspaniałego lekarza.Moja mama czekała na zabieg usunięcia zaćmy około 1,5 miesiąca.Bardzo dobrą opinię ma pan doktor w Kędzierzynie,gdzie operuje.!!!!!!!

świetny lekarz, kompleksowe podejście do problemu, spokojne i rzeczowe omówienie choroby. polecam

Polecam DR Szkaradka dobrze wykonał zabieg lecz przy mojej wysokiej wadzie trudno powiedzieć mi teraz czy jestem zadowolona . Może to czas pokaże co o tym sądzić

moze pan doktor jak przyjmuje prywatnie to jest miły, uprzejmy i kompetentny ale jak z NFZ to jest wręcz arogancki, mówi podniesionym głosem nie zważa na to co ma do powiedzenia pacjent, jego zachowanie jest karygodne!!! pewnie 100 złagodziłaby jego wysoki ton