prof. dr hab. n. med. Paweł Szychtaprof. dr hab. n. med. Paweł Szychta - zdjęcie profilowe

prof. dr hab. n. med. Paweł Szychta

Chirurg plastyczny

Wykonuje operacje plastyczne piersi (powiększenie, pomniejszenie, plastyka, rekonstrukcja), twarzy (lifting), usuwanie ginekomastii, plastyka powiek, plastyka uszu, plastyka powłok brzusznych.

Pan Profesor to wyjątkowy lekarz. Niezwykle miły człowiek dzięki czemu czułam się swobodnie. W trakcie wizyty przed operacją udzielał rzeczowych odpowiedzi na pytania, dokładnie wyjaśnił mi przebieg zabiegu. Cierpliwie tłumaczył wszelkie wątpliwości jakie przyszły mi do głowy. A efekt po zabiegu jest znakomity. Jestem bardzo zadowolona i naprawdę polecam Pana Profesora każdej kobiecie chcącej dokonać zmiany wyglądu biustu.

2 tygodnie temu miałam zabieg powiększania piersi przeprowadzany przez profesora Szychtę w Formmed w Babicach. Jest to wyjątkowy lekarz który dokładnie wyjaśnia przebieg zabiegu i leczenia oraz udziela rzeczowych odpowiedzi na pytania. Efekty zabiegu - super. Opieka i warunki – super. Jestem bardzo zadowolona z wyniku. Polecam Pana Profesora każdemu, kto potrzebuje tego typu zabiegu. Paulina

Paulina

Do Pana Profesora Pawła Szychty trafiłam około półtora roku temu. Miałam obustronny przerost piersi. Pan Profesor po konsultacji i szczegółowym badaniu zakwalifikował mnie do operacji zmniejszenia piersi z jednoczesnym podniesieniem. Operacja odbyła się bardzo szybko w Łodzi w Centrum Zdrowia Matki Polki. Wszystko odbyło się bez komplikacji, jedynym problem ze strony mojego organizmu była mała krzepliwość krwi, czego nie wykazały wcześniejsze badania. Po operacji i niedługim pobycie w szpitalu Pan Profesor Szychta, oprócz przekazania mi dokładnych zaleceń i wskazówek dotyczących zdjęcia szwów i właściwej pielęgnacji operowanych miejsc, polecił mi udanie się do Poradni Zaburzeń Krzepnięcia Krwi. Myślę, że nie każdy lekarz tak wnikliwie i rzetelnie zająłby się swoim pacjentem, jak robi to Pan Profesor. Potem jeszcze byłam u Profesora na kilku wizytach kontrolnych, podczas których za każdym razem poświęcał mi tyle czasu ile trzeba, wszystko dokładnie tłumacząc, bez żadnego pośpiechu i najmniejszego choćby zniecierpliwienia wyjaśniając ze spokojem wszystkie wątpliwości, a także odpowiadając na setki nurtujących mnie pytań dotyczących przebytego zabiegu oraz innych defektów kosmetycznych, z którymi się zmagam. Niedawno Profesor podjął się kolejnej operacji u mnie, tym razem była to korekta powiek dolnych, która odbyła się w placówce w Bydgoszczy, gdzie również wszystko przebiegło pomyślnie dzięki wprawnym dłoniom Profesora Szychty. Podobnie na wizytach kontrolnych mimo, że jest człowiekiem bardzo zapracowanym, Profesor dokładnie i cierpliwie wszystko mi wyjaśnił, poświęcając mnóstwo czasu. Miałam przyjemność być w trzech placówkach, w których pracuje i wszędzie jest chwalony także przez swoich współpracowników, po prostu pełen profesjonalizm. Poza tym jest lekarzem, który praktykuje nie tylko w Polsce, ale również poza granicami naszego kraju, co jest niewątpliwie ogromnym plusem świadczącym o fachowości i dużym doświadczeniu. Cenię sobie indywidualne podejście Pana Profesora do pacjenta i jego problemu. Chciałabym dodać, że poza niewątpliwymi zaletami jako specjalista, Pan Profesor Szychta jest człowiekiem godnym zaufania, niezwykle miłym i sympatycznym, z poczuciem humoru, cechuje go także delikatność i serdeczność w stosunku do drugiego człowieka, co w kontaktach lekarz - pacjent odgrywa niemałe znaczenie. Jestem bardzo zadowolona z efektów obu operacji, wszystko bardzo dobrze się goi, myślę, że za jakiś czas poprawię w swoim wyglądzie jeszcze co nieco, ale tylko i wyłącznie u Pana Profesora Szychty. Mogę polecić Profesora z czystym sumieniem każdemu kto boryka się z jakimkolwiek problemem estetycznym i szuka dobrego, sprawdzonego lekarza - rekomenduję w 100%. W mojej ocenie Profesor Szychta mimo młodego wieku (około trzydziestu paru lat) jest świetnym, bardzo kompetentnym specjalistą, dla mnie wręcz wirtuozem w swojej dziedzinie. Dziękuję Serdecznie Panie Profesorze. PAN PROFESOR PAWEŁ SZYCHTA TO LEKARZ NA MEDAL! SZCZERZE POLECAM !!!

Wciąż poszukujesz "Chirurg plastyczny Warszawa"?

dr

dr
Janusz Greese Łyko

CHIRURGIA PLASTYCZNA dr Janusz Greese Łyko - Złota
ul. Złota 6 m. 4
CHIRURGIA PLASTYCZNA dr Janusz Greese Łyko - Zgrupowania "Żmija"
ul. Zgrupowania "Żmija" 12