Lekarz godny polecenia. Chce pomóc pacjentowi, poświęca te czasu ile potrzeba. Jest kompetentny i uprzejmy.

Dr. Wasiluk uratował mi życie. Wg informacji od innych lekarzy tej operacji w szpitalu miejskim bym nie przeżyła. Ponadto lekarz bardzo kompetentny, cierpliwy, bardzo kontaktowy. Pochylony nad pacjentem, jego problemem i jego wątpliwościami. Polecam każdemu. Prawdziwy fachowiec o gołębim sercu

Naprawdę bardzo dobry lekarz. Godny polecenia. Kompetentny, miły i uprzejmy. Magodent NFZ przy Narbutta w Warszawie.

Rewelacyjny Lekarz.Operował mi tarczycę w sierpniu.Miły,poświęca czas pacjentowi,potrafi wszystko cierpliwie wytłumaczy-na NFZ w Magodencie..Obyśmy mieli takich Lekarzy jak najwięcej i w każdej placówce.Prawdziwy fachowiec i lekarz z powołania.Pozdarwiam Magdalena P

Jeden z lepszych lekarzy chirurgów w Warszawie i okolicach. Polecam doktora Wasiluka Pawła jego poziom kompetencji, doświadczenie oraz podejście do pacjenta jest rzadko spotykane. Bardzo duży pozytyw.

dla mnie jeśli każdy lekarz byłby taki jak On to było by mniej myśli samobójczych Pozdrawiam i Jesteś doktorze młody ale już dla mnie jesteś WIELKI.