lekarz Paweł Wawrzaszek

Chirurg dziecięcy

Polecam, dobre podejście do dziecka, diagnoza i zalecenia trafione. Nasz przypadek uleczony bez ingerencji skalpela

Pan doktor ma świetne poczucie humoru, konkretnie podchodzi do sprawy,byliśmy już drugi raz i nie zauważyłam by był gburowaty jak piszą niektóre osoby. Odnioslam pozytywne wrażenie,to lekarz który ma duże doświadczenie i można mu zaufać.

Córka 10 lat po bardzo ciężkim złamaniu otwartym z przemieszczeniem i Z uszkodzona tetnica porażeniem nerwu podrodkowego plus druty. Trafiła na kontrolne wizyty do Pana doktora zawsze rzeczowo kompetentne z poczuciem humoru -konkretne.Wyciaganie drutu bezboleśnie w gabinecie trwało 5 min więcej strachu jak dyskomfortu i tak było.. podobnie z wyciaganiem szwow takze bezbolesnie i w 5 min.Najważniejsze ze corka darzyla doktora zaufaniem i chetnie chodzila na wizyty !!Dziękuję pozdrawiam

Córka 10 lat po bardzo ciężkim złamaniu otwartym z przemieszczeniem i

Pan doktor uratował życie naszego syna,którego przewieziono z innego szpitala. Ukryta wada wrodzona dała o sobie znać w wieku 13 lat. Byliśmy przerażeni, ale rzeczowe i odpowiedzialne podejście do sprawy, bez marnowania czasu na tłumaczenie co się dzieje, dało nam pewność,że nasze dziecko trafiło w najlepsze ręce. Po czterogodzinnej operacji po dwóch miesiącach wrócił do szkoły i sportu. Pan doktor dla nas jest wyjątkowym lekarzem!!! Syn uwielbia wizyty kontrolne i wyszukane poczucie humoru Pana doktora!!! Dziękujemy!!!!

Bardzo konkretny,rzeczowo wyjasnil sposob leczenia.Mimo gigantycznej kolejki pod gabinetem,odpowiedzial na wszystkie nurtujące nas pytania.Sympatyczny.Polecam.

Trafiłam do pana doktora na ostry dyżur z poparzeniem dziecka.Myslałam,że zły humor i zachowanie lekarza wynikało z dużej ilości pacjentów,ale jak widzę, to standardowe zachowanie.Lekarz zadufany w sobie,z łaski tłumaczący dalsze postępowanie tonem wyższości.A juz przeszedł samego siebie,kiedy zdarł córce plaster z szyji jakby chcial ją wydepilować!!!!córka biedna sie popłakała -nie dośc,że cierpiala po oparzeniu,to jeszcze tak niedelikatnie ją potraktował,choc nie musiał,bo rana była juz odsłonięta wystarczająco(sama delikatnie odkleiłam część opatrunku).Mam nadzieję NIGDY juz nie trafić do tego lekarza.

Świetny lekarz. Trafiliśmy do tego Pana 3lata temu z naczyniakiem, aktualnie niemal znikną. Jeśli coś w wyjaśnieniach było nie jasne wystarczyło tylko zapytać, a bez problemu Pan wszystko wyjaśnił. Po skierowaniu na zbieg, sam go wykonywał i doglądał dziecka oraz tłumaczył plan działania oraz ew. możliwości. Polecam!

bardzo nieuprzejmy, to była moja najgorsza wizyta

bardzo nieuprzejmy, to była moja najgorsza wizyta

Fatalny w podejściu do dziec.Bardzo zmanierowany,niesympatyczny,z łaski wyduszający parę słów-o zgrozo-chirurg dziecięcy.Po wizycie u pana doktora-trauma u dziecka murowana.Jeśli nie jesteście skazani na "osrty dyżur"proponuję omijać szerokim łukiem.Miłam wrażenie,że siedzi w szpitalu za karę,koszmar!!!!!!

lekarz cudowny zaja sie super moim malym synem bardzo nam pomogl jest swietnym specjalista i bardzo madrym czlowiekiem