mgr Paweł Wróblewski

Fizjoterapeuta

Pan Paweł Wróblewski to najlepszybko fizioterapeuta jakiego znam mistrz w swoim fachu ręce które leczą w gabinecie przemiła atmosfera zawsze służy pomocą wszystko dokładnie tłumaczy polecam Pana Pawła każdemu kto szuka fachowej pomocy przy problemach z kręgosłupem

Polecam pana Pawła .Wizyta u niego każda jest to 100 % poświęcony czas pacjentowi ,uzyskuje się specjalistyczną pomoc i co najważniejsze po zabiegach jest efekt poprawy.Najbardziej cenię to że nie skupia się na samym miejscu bólu aletraktyje pacjenta kompleksowo .

Najlepszy fizjoterapeuta na jakiego trafiłam. W końcu po długim czasie zażywania lekarstw przeciwbólowych i niekończących się wizyt u lekarzy problem z kręgosłupem został rozwiązany. Efekty pojawiły się już po pierwszej wizycie. Bardzo się cieszę,że trafiłam na tak kompetentną osobę.

Byłaby 6, ale nie ma. Świetny specjalista, wszystko dokladnie tlumaczy pacjentowi, a ponadto jest bardzo skuteczny.

Mój syn ma przepukline bardzo wyraźną. Ten człowiek rozpoznał to zanim zrobiliśmy jakiekolwiek badania, które zresztą sam nam załatwił, wprowadzając już wcześniej odpowiedni leczenie i zabiegi przez co mój syn być może uniknie operacji. Doskonały fachowiec i troszczy się o pacjenta. Polecam

Rewelacyjny efekt już po pierwszej wizycie.Gorąco polecam wszystkim, którym nie pomogli lekarze.Poza tym sposób odnoszenia się do pacjenta i skuteczność działania rewelacyjna.

Specjalista godny polecenia. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i sumiennie. Po 2 zabiegach dolegliwości minęły, podczas gdy inni lekarze wmawiali mi różne choroby! Pełen profesjonalizm a oprócz tego bardzo miły i kompetentny człowiek :) Gorąco polecam.

Po trzech zabiegach terapi manualnej (z super rezultatem) - jestem pełna szacunku do wiedzy, podejścia do pacjenta i uprzejmości pana Pawła. Polecam - to naprawde dobry adres:)

zdecydowanie rewelacyjny fachowiec i cudotwórca :) ulga praktycznie natychmiastowa polecam w 100%, bardzo miły i uprzejmy

Jestem po wizycie i naprawdę polecam pana Pawła :) Bardzo miły i widać, że zna się na tym co robi :) Naprawdę polecam!