Byłam u doktora raz,na konsultacji. Nie wróciłam. Zbyt pewny siebie, nie słucha pacjenta i myślami jest nie wiadomo gdzie :(

Doskonały specjalista jako lekarz, i uczciwy jako człowiek. Trafiłam do niego (po wizycie w Przychodni Publicznej ze swoim problemem) przekonana, że mogę być poważnie chora onkologicznie. Lekarz uspokoił mnie bardzo. Przede wszystkim zbadał dokładnie, w odróżnieniu od lekarki z przychodni. Obecnie jestem po zabiegu. I wszystko jest dobrze. Mogę go zatem polecić jako doskonałego chirurga twarzowo-szczękowego.

Świetny specjalista, który doskonale zna się na tym, co robi. Bardzo trudny zabieg wykonał szybko, bezboleśnie i bez komplikacji (wizyta prywatna; zabieg wykonany w szpitalu na NFZ). Lekarz uprzejmy, godny zaufania, uczciwy, a przede wszystkim profesjonalista. POLECAM!!!

Pełen profesjonalizm,polecam każdemu, z całą rodziną chodzimy od wielu lat i zawsze byliśmy zadowoleni. Godny zaufania nawet przy najmłodszych pacjentach.

Wspaniały lekarz,przeprowadził u mnie kilka zabiegów i uratował moją szczęke było to już kilka lat temu ale takiego specjalisty i lekarza z powołania się nie zapomina i ciesze się że znalazłam przychodnię gdzie pracuje pan doktor. Nie ma lepszego Stomatologa i chirurga szczękowego jak Pan Paweł

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog Warszawa"?

Dental-Design Jaworska

Centrum Stomatologiczne
Słowackiego 25/2

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D
Chirurgia plastyczna i odtwórcza dzieci i dorosłych
Kozia 9 m.16
Prywatna Klinika Stomatologiczna