lekarz Paweł Zieliński

Patrząc po opiniach, doktor Zieliński więcej inwestuje w reklamę niż w pacjenta. Podpisuje się jako lekarz sportowy, a nogę zamiast w ortezę wkłada w gips. Po 6 tygodniach gipsu zlecił ortezę na kolejne 1,5 miesiąca... Tego samego dnia pojechałem do fizjoterapeuty, który dosłownie postawił mnie na nogi przez co zacząłem rehabilitację dużo wcześniej. Jestem zawiedziony podejściem, brakiem komunikacji, diagnozę i informacje z Zielińskiego musiałem wyciągać na siłę. Oby jak najmniej takich lekarzy. Reklama szeptana długofalowo również Panu nie pomoże. Nie polecam.

Pan dr. Paweł Zieliński jest profesjonalista w pełnym tego słowa znaczeniu. Wykonany zabieg endoprotezy stawu biodrowego w maju 2015 r. to przykład fachowości, rzetelności i kunsztu fachu lekarskiego. Obecnie jestem w pełni sprawny i mogę żyć tak jak przed operacją. Dziękuję Panie doktorze. Andrzej Karpiński

Andrzej Karpiński

Życzliwy , otwarty, z profesjonalnym indywidualnym podejściem do pacjenta. Wyjątkowo przyjazna atmosfera w czasie operacji jak i leczenia dodająca pewności siebie. Niesamowita wiedza i fachowość dr Pawła Zielińskiego pozwoliły mi bardzo szybko dojść do sprawności po operacji Dupuytrena piątego palca lewej ręki. . Czeka mnie jeszcze jedna taka operacja, tylko ręki prawej. Nie mam dylematu do kogo się z tym zwrócić. Na pewno to będzie to dr Zieliński. Serdecznie dziękuję Kazimierz Jeziorski

Serdecznie dziękuję
Kazimierz Jeziorski

Witam. W grudniu mialam operowanego haluksa przez dr P. Zielińskiego. Bardzo dobry lekarz. Fachowy, uprzejmy i kompetentny. Dokladnie wytlumaczyl mi na czym bedzie polegac zabieg przedstawiajac na zdjeciach kolejno etapy leczenia. Doktor jest bardzo cierpliwy i (co bardzo wazne) delikatny- co sie chwali. Jestem bardzo zadowolona z efektow. Oczywiscie polecam Doktora jako bardzo dobrego i rzetelnego fachowca. Pozdrawiam Iwona

Mruk i nieuprzejmy. W zasadzie mnie zignorował kiedy przyszlo mu wysluchac genezy mojego leczenia. To juz chyba nie te czasy, ze lekarz robi pacjentowi łaskę. A jednak.. Nie polecam.

Bardzo dobry lekarz ,wyleczył mi kolano po wypadku narciarskim,zoperował osobiście w Krakowskim Centrum Rehabilitacji,wykazał dużo cierpliwości do mojej osoby,należę raczej do męczących pacjentów ,polecam

No nie będę się wymądrzać, ale w sumie, po różnych doświadczeniach, nie ma się co czepiać. Trzeba sobie zdawać sprawę, że jednak zachowanie pacjenta ma znaczenie zasadnicze. Należę do pacjentów upierdliwych.Doktor zachowuje święty spokój, co nie oznacza, że nigdy mu nie puszczą nerwy. Zdecydowanie polecam iniekcje w kolano w jego wykonaniu. Ja to po prostu go lubię, bo nie oszukujcie się ludzie, że można być w kontaktach dotyczących Waszego zdrowia obiektywntm. Jestem ciekawa innych Państwa opini.Serdecznie pozdrawiam Państwa i doktora - lt

Wspaniały lekarz. Rzeczowy i kompetentny. Skupia się na leczeniu, a nie czarowaniu pacjenta. Jezeli ktoś szuka spowiednika, to rzeczywiscie zły adres. Ten lekarz nie opowiada anegdot, bo skupia sie na diagnozie i leczeniu. Matka miała wykonany poważny zabieg. Nie litowal sie nad nią i nie obiecywal cudow. A wyszlo niesamowicie. Zabieg wykonany prawidlowo technicznie i bez zadnych powiklań. Doktor Zieliński pomimo mlodego wieku jest specjalistą od trudnych przypadków, wymagających dużej wiedzy, a takze pewnej ręki. Niektorzy pacjenci oczekuja chyba, ze chirurg bedzie razem z nimi bedzie oplakiwal starosc albo obiecywal cuda. A liczy sie tylko skutecznosc, nie gadatliwość podczas wizyty. Gorąco polecam.

Jestem bardzo niezadowolona z wizyty u tego lekarza,przyszlam z bolem plecow a on mi zdiagnozowal biodra,jakas paranoja!Bardzo mu sie spieszylo,poswiecil mi tylko 5 min,szybko zbadal i nawet nie spojrzal na moja 6 letnia historie choroby!Zobaczymy co na to powie kierownik tego osrodka.