lekarz Paweł Zienkiewicz

Internista, Pulmonolog

To lekarz bardzo dociekliwy, dokładny, zleca badania, poświęca choremu czas, dużo pyta, cierpliwie słucha i dobiera skuteczne leczenie. Bardzo kulturalny człowiek przy tym, chorego traktuje z uwagą, bez pośpiechu. Polecam tego doktora.

Bardzo przyjemny lekarz,wielokokrotnie pomógl mojemu ojcu ,nigdy sie nie spieszył.Zawsze życzliwie objaśnia temat choroby i zaproponowanego leczenia.

Duża ,fachowa wiedza,wysoka kultura osobista.Bardzo dobry pulmunolog pracujący w specjalistycznym szpitalu chorób płuc w Wolnicy.Zawsze ,otwarty i życzliwy,znajduje czas dla pacjenta.Szczerze polecam tego lekarza.

Wciąż poszukujesz "Internista Kalisz"?

Słowiańska 56

Przychodnia.