2,7

Niestety zgadzam się w pełni z opinią pani Karoliny powyżej. Pan doktor dał się nam poznać jako człowiek zimny, czy kompetentny ciężko powiedzieć bo żadnej wiedzy o naszym dziecku nie mial i na pytania nie chciał odpowiadać. Koleżance , której dziecko też leżało na oddziale , powiedział że dziecko w złym stanie rączkę umrze, oznacza czym spojrzał na mnie i powiedział z ironicznym uśmiechem " u was wcale nie lepiej, nie ma się z czego cieszyć ".... Mam nadzieję że już nigdy nie spotkamy na swojej drodze tego pana doktora

Mam nadzieję że już nigdy nie spotkamy na swojej drodze tego pana doktora

Niechętny wobec rodziny pacjenta, unika pytań, a na zadane odpowiada zdawkowo, brak empatii i wczucia się w położenie rodzica. Zimny i oschły w obyciu. Brak kompleksowej wiedzy, zalecał transport pacjenta do przeszczepu serca na ECMO, gdzie w ośrodku transplantacyjnym wytłumaczono nam, że ta procedura wyklucza pacjenta jako biorcę. Niezrealizowane ambicje zawodowe kompensuje chęcią dominacji nad wszystkim i wszystkimi. Mściwy i małostkowy. Znienawidzony przez swych podwładnych. Dla mnie to nie lekarz.

Pan doktor jest najlepszym lekarzem na jakiego trafiłam, jest dokładny, czuły i nadzyczaj intiligenty. Z całego serca polecam Pana dr. Ziółkowskiego.