dr n. med. Piotr Adam Krawiec

Internista, Reumatolog

Doskonały lekarz, pozytywne nastawienie do pacjenta. Dzięki rozległej wiedzy i doskonałemu przygotowaniu zawodowemu. Skromny, profesjonalny, indywidualne traktuje pacjenta. Każdy pacjent może liczyć na dogłębne badania i otrzymania dokładnej diagnozy.Dokładnie tłumaczy chorobę i odpowiada na pytania. Zawsze wychodzimy od niego z dobrym uczuciem, jest spokojny i przyjazy.Jestem bardzo zadowolony!Gorąco polecam!

Bardzo dobry specjalista, kompetentny, szybko stawia trafną diagnozę, bardzo uprzejmy, ciepły, dyspozycyjny.Gorąco polecam!Jedyny minus długi czas oczekiwania na wizytę.

Wciąż poszukujesz "Internista Kraków"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kraków-Południe
ulica Szwedzka 27