dr Piotr Adamkiewicz

Urolog

Szerokim łukiem omijać tego dr. Chociaż nie wiem czy można go tak nazwać .Wedlug mnie jest nie douczony albo po prosty w pierwszej kolejności stawia na pieniądze. Karma wraca

Porażka jak na tytuł doktorancki i zrobiony wokół siebie hałas mógłby wykazać się trochę większymi umiejętnościami zawodowymi.. Panie dr nie każdy człowiek bez skończonego kierunku medycznego jest laikiem medycznym i potrafi ocenić umiejętności sztuki lekarskiej profesjonalisty z tytułami. Jest Pan teraz na fali, ale aktorstwo w tym zawodzie bywa zdradliwe dla samego aktora, a kasa nie zawsze najważniejsza chociaż potrzebna ,, Kroi,, pan tych pacjentów jak się da, ale ostrożnie bo oni kiedyś pana rozliczą. Zdecydowanie nie polecam, chyba, że ktoś ma za dużo kasy na zbyciu i łapie się ...

Zdecydowanie nie polecam, chyba, że ktoś ma za dużo kasy na zbyciu i łapie się na tzw dzisiejsze doktoraty.. Koszt pierwszej wizyty bez mała 500zł

Pana doktora poznałem w przychodni Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie. Sympatyczny człowiek z ogromną uwagą zapoznał się z tym z czym przyszedłem. Niczego nie zlekceważył. Zlecił specjalne badania i kolejną kontrolę. Wizytę tą oceniam bardzo pozytywnie i chętnie wrócę. Myślę też o kontynuowaniu wizyt w prywatnym gabinecie jeżeli będzie taka konieczność i możliwość.

Nie polecam!!! Lekarz przy pierwszej wizycie nawet nie zajrzał w dokumenty pacjenta. Udawał że robi USG. Bardzo nie miły. Brak kompetencji. Z całego serca nie polecam!!!! Czekał tylko żeby dać kasę i spadać!!!! Tak zlekceważony nie zostałem nigdy! Chociaż za pieniądze mógłby być miły a on ani miły ani kompetentny! Omijać

Najlepszy urolog z jakim miałam do tej pory do czynienia. Wiedza jaką posiada, podejście do pacjenta, czas jaki poświęca pacjentowi, tłumaczenie choroby wszystko na najwyższym poziomie. Oby jak najwięcej było takich lekarzy jak Doktor Adamkiewicz.

Oby jak najwięcej było takich lekarzy jak Doktor Adamkiewicz.

Lekarz z powołania !!! Polecam Bardzo konkretny, cierpliwy, kompetentny!!! Więcej powinno być lekarzy z takim podejściem do pacjenta

Lekarz z powołania !!! Polecam

Mało jest takich lekarzy jak doktor ADamiewicz troszczy się o pacjenta jest kompetentny i miły,życzę wszystkim takich fachowcow.

jestem zadowolony z wizyty u doktora czulem sie nie skrepowany oby wiecej takoch wizyt i takich lekarzy