dr n. med. Piotr Bartczak

Anestezjolog, Ginekolog położnik

Mogę szczerze polecić. Ciąża poprowadzona prawidłowo. Poświęca dużo czasu każdej pacjentce...odpowiada na każde pytanie...zleca dużo badań. Gdy pojawiło się zagrożenie dla płodu- wypisywał skierowanie do szpitala lub L4. Jedyny żal jaki czuję do Pana Doktora- to, że wyjechał na urlop wtedy, kiedy miałam termin rozwiązania.

Najwspanialszy lekarz do jakiego trafiłam i każdej znajomej polecam Pana Doktora :D

Najgorszy lekarz do jakiego trafiłam w życiu. Przez niego doszło do porodu kleszczowego a on nas miał głęboko w nosie. zdecydowanie nie polecam

Najlepszy lekarz u jakiego byłam, godny polecenia, konkretny, poświęca tyle czasu ile potrzeba:)

najlepszy w okolicy. temu lekarzowi ufam całkowicie

najlepszy w okolicy. temu lekarzowi ufam całkowicie

POLECAM :) MIŁY, UPRZEJMY, KONKRETNY, ODPOWIE NA WSZYSTKIE PYTANIA :) LECZĘ SIĘ U PANA DOKTORA OD KILKU LAT I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA :) PROWADZIŁ MOJĄ CIĄŻĘ I NAWET PO PORODZIE INTERESUJE SIĘ PACJENTKĄ :) GORĄCO POLECAM :d

Gorąco polecam, zawsze jestem zadowolona z wizyty

Gorąco polecam, zawsze jestem zadowolona z wizyty

POLECAM :) Bardzo rzeczowy i konkretny lekarz. Poświęca pacjentce tyle czasu ile potrzebuje. Jak czytam niektóre komentarze, to aż się wierzyć nie chce że o tym samym lekarzu piszemy. Ja zdecydowanie polecam :) Kila moich znajomych też jest zadowolononych z tego lekarza.

Chdziłam do tego lekarza publicznie i prywatnie. W jednym i w drugim przypadku był dociekliwy, delikatny i profesjonalny. Dzięki niemu urodziłam pierwsze dziecko (nie był lekarzem prowadzącym) i poprowadził moją drugą ciąże do końca. Oczywiście że jak trzeba było to opieprzył (np. za to że za dużo przytyłam) ale taka jego rola, w końcu to on jest od tego żeby martwić się o moje zdrowie.

Osobiście nie mam nic do zarzucenia temu lekarzowi. Z tego co czytam wizyta publiczna znacznie jednak odbiega jakościowo od prywatnej. Uważam jednak, że w przypadku lekarzy pewnych specjalności lepiej jest pójść prywatnie. Podczas moich dotychczasowych wizyt był uprzejmy, delikatny, szybko poradził sobie z moimi dolegliwościami, odpowiadał na każde pytanie. Mogę go polecić z czystym sumieniem, ale tylko na podstawie wizyt prywatnych.