lekarz Piotr Becker

Najgorszy lekarz jakiego Miałam okazje Poznać. Kiedy przybyłam do lekarz na pierwszą wizyte w ciaży(był to 7 tydzień) stwierdził że z tego czegoś nic nie będzie bo jemu wychodzi 6 tydzień kiedy poprosiłam o L4 bo źle się czuje odparł że ciaża to nie choroba a o L4 proszą tylko leniwe kobiety którym pracować się nie chce.....i że mogę pracować fizycznie nawet ciężko a taka Praca przyspieszy selekcje naturalną.....szkoda słów

Najgorszy lekarz jakiego Miałam okazje Poznać.

Lekarz niekompetentny. Wizyta bardzo nie miła i nieuprzejma. Lekarz miał problem żeby wykonać badanie. Czas w gabinecie to istny koszmar, mimo ze wizyta trwała z 7 min. Nie polecam.

bardzo chamski czlowiek ktory nigdy nie powinien zostać lekarzem..nie szanuje czlowieka,nie potrafi odpowiedziec na pytania dotyczące ciąży, zapisal leki ktore zagrazaja życiu dziecka ! unikajcie go

Nie polecam pan doktor nie zmienil sie od lat :) zero tlumaczenia brak profesjonalizmu nie polecam, nikomu wrecz odradzam

Dla mnie porażająco kiepski! Niekomunikatywny, kiepski fachowiec, kiepski położnik, zapisywałm i relanium na uspokojenie w ciąży (zagrożonej)!! Nie potrafi prawidłowo interpretować wyników usg. Czy poleciłam jakiejkolwiek kobiecie tego lekarza, absolutnie nie!!

Polecam :)Wraz z córką jesteśmy zadowolone z informacji przekazywanych przez doktora :)

Bardzo polecam tego lekarza ,5 razy już poroniłam naszczęście już niedługo dzięki temu lekarzowi urodzę .Naprawdę polecam bardzo dobry specjalista

Świetny lekarz, leczę się u niego od wielu lat. Jest specjalistą w swoim fachu i w pełni wzbudza zaufanie. Polecam go moim znajomym z czystym sumieniem. Po prostu prawdziwy lekarz

Pan dr Becker jest świetnym fachowcem. Byłam pod jego opieką przez 5 lat, zaszłam w ciążę, niestety za namową rodziny zapisałam się do prof Celewicza, który rzekomo jest najlepszym specjalistą w tej branży po czym natychmiast po porodzie wróciłam do Pana Beckera. Teraz jestem po raz drugi w ciąży i nie wyobrażam sobie aby prowadził mnie kto inny. Z czystym sumieniem jest to lekarz godny polecenia każdemu, jest wspaniałym specjalistą, konkretny, rzeczowy, i dostępny praktycznie cały tydzień, ponieważ oprócz opieki na NFZ przyjmuje również w gabinecie prywatnym.

Bardzo polecam doktora Beckera. Doprowadził do szczęśliwego zakończnia moich dwóch ciąż, mimo, że w drugiej podejrzewano na badaniu prenatalnym wadę serca u dziecka, potrafił zachować spokój i podnieść mnie na duchu. Ciąża była zagrożona, miałam też nadciśnienie, ale dr Beckerswoim spokojem bardzo mi pomógł. jestem mu bardzo wdzięczna i autentycznie go lubię i cenię, a ponadto odbiera telefony i służy poradą, jest kontaktowy, ale nie gadatliwy. Chodzę do niego od ok.15 lat. To człowiek godny zaufania, a moim zdaniem niektóre niemiłe komentarze wynikają z tego. że pewne osoby są rozżalone, że miały problemy ze zdrowiem i oczekują od lekarzy cudu, wiadomo, gdy coś pójdzie nie po naszej myśli najłatwiej obwiniać lekarza, a człowiek to istota biologiczna i nie nad wszystkim nawet lekarz i leki zapanują. Ja uważam, że jset na prawdę w porządku.