lekarz Piotr Bereśniewicz

Super lekarz. Świetny kontakt, profesjonalizm i poczucie humoru, które przydaje się w tak krępującej chwili. polecam

Godny polecenia lekarz! Każdej kobiecie mogę go polecić!!

Godny polecenia lekarz! Każdej kobiecie mogę go polecić!!

Lekarz godny polecenia. Jestem pod jego opieką od 12 lat. Biorąc pod uwagę jego podejście do moich dzieci - nie przejawia ciągotek pedofilskich. Gazeta FAKT jest nieodpowiedzialna oskarżając i niszcząc komuś życie bez dowodów.

powiedziałam dr beresniewiczowi, ze teorie badania piersi znam, ale w praktyce nie wiem czy coś jest guzkiem od gruczolu piersiowego czy już guzkiem nowotworowym i że chciałabym żeby ktoś mi to zbadał. doktor na to... narysował ręką na swojej koszuli na wysokiości piersi kwadranty i powiedział ze muszę po kolei sprawdzać czy nie maw żadnym guzka. wielkie dzięki za przebadanie piersi!!! toż to jakieś wielkie nieporozumienie a nie wizyta lekarska

Świetny kontakt z Doktorem miałam od samego początku. Bardzo dobry lekarz, a przy tym wspaniała osoba. Do mnie i mojej ciąży podszedł bardzo indywidualnie i z należytą uwagą, również odpowiadając na wszystkie moje pytania telefonicznie. W żadnym wypadku nie zgodzę się z opinią, że to rutyniarz.

jestem może przewrażliwiona na ponkcie swojej ciąży ale wydaje mi się że wesołość i poczucie humoru to 1/4 sukcesu dobrego fachowca. mam wiele zastrzeżeń co do tego lekarza, zapomina o wielu podstawowych rzeczach, czasem łapię go na podawaniu nie do końca sprawdzonych informacji lub wręcz nieprawdziwych no i nie wiem co by było gdyby moja ciąża nie przebiegała prawidłowo, na szczęście jest wszystko ok . fajny jako człowiek ale zdecydowany rutyniarz jako lekarz.

Trzy ciąże wszystkie bardzo duże od 4450 do 4870 i dopiero za trzecim razem trafiłam na dr.Piotrusia ;-), fachowiec, kometenty i co się rzadko zdarza ,a wiem o czym mówię lekarz położnik dla którego tak samo ważna jest mama jak i dziecko, o dziwo o tacie też nie zapomina. pozdrawiam bardzo serdecznie

pozdrawiam bardzo serdecznie

Bylam u Pana doktora na pierwszej wizycie. Dla mnie byl to bardzo stresujacy moment, ale Pan doktor swoim usmiechem zminimalizowal moje krepujace odczucie. wizyta byla bardzo mila, doktor tlumaczyl mi co ijak dzial, co i jak powinno sie dobywac i kompleksowo (i przejzyscie) odpowiadal na moje pytania, np. co do roznych dolegliwosci i antykoncepcji. Polecam!

Mój Synek od pierwszej chwili swego istenia był pod czujnym okiem Pana Doktora. Niczego nie ignorował,wszystko sprawdza, bardzo fachowy lekarz, polecam wszystkim którzy chcą być pod wspaniałą opieką prawdziwego lekarza!

Rewelacyjny lekarz. Poleciłam go również koleżanką, które tak samo jak i Ja są z niego bardzo zadowolone. Podchodzi bardzo profesjonalnie do pacjenta, tłumaczy wszystko. Jednym słowem profesjonalista