lekarz Piotr Bernard

Pan Dr prowadzil moje dwie ciaze. Idealnie okreslil termin porodu. Jest bardzo cierpliwym czlowiekem, potrafi udzielic wyczerpujacych odpowiedzi. W chwili gdy w ciazy wystapily jakies nieprawidlowosci bez wahania wystawil skierowanie na niezbedne badania. Zawsze poswieca kazdej pacjentce duzo czasu i nie odsyla z kwitkiem. Brawo Panie Dr oby tak dalej.

Lekarz przy którym podczas porodu czułam się bezpiecznie. Mimo, że był to mój pierwszy poród, doktor Piotr sprawił, że chwile te wspominam bardzo dobrze. Wiem, że byliśmy z Maciusiem w dobrych rękach :) Szycie po przecięciu krocza idealnie wykonane. Dziękuję Panie Doktorze za wspaniałą atmosferę i świetną robotę!

Takich lekarzy więcej...chodziłam na NFZ więc nie był miły bo płaciłam... trafiłam do dr po poronieniu i bardzo załamana po kolejnych nie udanych próbach zajścia w ciążę... poprzedni lekarz kazał próbować a dr Bernard zaczął od obserwacji cyklu i podaniu leków na uregulowanie dni płodnych.... i tak minęły dwa cykle....i byłam w ciąży teraz mam zdrowego synka którego urodziłam przez cesarskie cięcie.... synek był duży i Dr nie wahał się żeby zrobić cięcie ...czułam się bardzo bezpiecznie przez całe 42 tygodnie mojej ciąży takich lekarzy więcej…

Świetny lekarz - prowadził moją drugą ciążę. Jest dokładny, skrupulatny, cierpliwy, życzliwy. Badania przeprowadza bardzo delikatnie, odpowiada na wszelkie pytania, rozwiewa wszelkie wątpliwości. Mimo młodego wieku jest wg mnie świetnym specjalistą. Po 38 tygodniach jego opieki urodziłam ślicznego i zdrowego syna - dzięki Doktorze :)

Trzeba chyba wiedzieć o co pytać bo inaczej nic nie powie. Chodziłam do niego w ciąży ale chyba trudno stwierdzić, że ją prowadził bo pod koniec kazał mi przyjść na wizytę a jak poszłam do położnej powiedziała że już nie będzie przyjmował w przychodni. Moja ciąża była od początku zagrożona, nie miałam do niego numeru, kazał mi dzwonić do szpitala. Raz mu powiedziałam że się źle psychicznie czuję i czy mogę coś uspakajającego - brałam sterydy- to odparł tylko krótko - nie. Widziałam na porodówce że przyszedł do jakiejś dziewczyny do mnie nie. Kiedyś cały dzień byłam w szpitalu na zdjęciu szwu, jak przyszedł bo była jego zmiana to bardzo długo na niego czekałam mimo, że pielęgniarka mu powiedziała że już długo czekam i żeby w miarę szybko do mnie zajrzał. Miałam wrażenie że jest zły na mnie, że musi mnie widzieć co tydzień albo dwa. Mam do niego straszny żal o to że nie powiedział mi że moje dziecko urodzi się takie małe. Całą ciążę przybierałam na wadze a jak go zapytałam czy nie za dużo to nic nie powiedział. Przytyłam 20 kg a dziecko miało 2300. Do dzisiaj nie wiem czy to mogła być też wina sterydów? No niby nie jest źle bo dziecko się urodziło i leczył mnie ale nie jestem zadowolona z jego że tak napiszę opieki. Nigdy więcej do takiego lekarza. Ale to tylko moja opinia, może dla kogoś był dobrym ginekologiem, może miałam pecha i trafiałam kiedy miewał humory..?

Nie wiem skąd te zachwyty nad panem doktorem. Wchodząc do gabinetu miałam masę pytań, jednak dr Bernard zbył je "Wszystko ok, to wszystko przez stres" Łącznie z usg i rozmową nie siedziałam w gabinecie dłużej niż 5 min. Nie zrobił cytologii, bo jak stwierdził- za krótko współżyję....i powinna być zrobiona w 3 lata po pierwszym stosunku.. W każdym razie, nie polecam.

jestem w 17 tygodniu ciąży a do tego lekarza trafiłam w 5 tyg krwawiłam i byłam pełna obaw .Przez tego lekarza wszystko sie zmieniło podał mi bardzo dobre leki i nastawiał mnie psychicznie że będzie dobrze jest opiekuńczy i serdeczny jeszcze po ciązy zapewne będę do niego uczęszczać . Na razie z ciążą jest ok ale nie wiem czy mogę prosić tego lekarza by to on odebrał mój poród !

Pierwszy raz byłam na wizycie u ginekologa, bardzo cieszę się,że trafiłam właśnie na lekarza Piotra Bernarda. Jest świetny, wie jak rozmawiać z kobietami na tematy intymne, bardzo miły, taktowny i delikatny. Wzbudził moje zaufanie. Udowodnił,że wizyta u ginekologa nie musi być krępująca.

Wspaniały lekarz. Odbierał mój 1 poród i od razu go polubiłam. Potem prowadził mnie w 2 ciąży, teraz prowadzi w trzeciej i nie zamienię go na nikogo innego. Jest wspaniłym, miłym i kompetentnym lekarzem i człowiekiem. Polecam każdej pani.

W moim przypadku była to rutynowa kontrola, bez żadnych problemów. Lekarz uprzejmy, delikatny i taktowny. Nie zaproponował sam od siebie badania piersi (uważam, że przy każdej wizycie lekarz standardowo powinien to robić), ale na prośbę zareagował od razu. Generalnie wizyta wyglądała tak jak powinna wyglądać. Brak problemu z wypisaniem recepty na dłuższy czas. Z czystym sumieniem mogę go polecić innym.