lek. dent. Piotr Biernikiewicz

Jeden ząb leczony na kilka razy, po każdym razie kończyło sie zapaleniem i antybiotykami. Na koniec stwierdził, że jednak ząb do wyrwania. Mało tego, ani razu nie zrobiono rtg. Gdyby ten lekarz zajmował się leczeniem palców, to aktualnie nie miałbym czym napisać opinii.

Wspaniały lekarz, bardzo dokładny, uprzejmy. Nie przeciąga wizyty, jest szybki i konkretny. Zdecydowanie polecam.

Wszystko dobrze a nawet lepiej niż dobrze. Chodzę od lat do tego dentysty i nigdy nie miałem problemów po wizycie. Mnóstwo znajomych czy z rodziny odwiedza dentystę nigdy nie słyszałem negatywnych opinii wręcz przeciwnie. Ile kroć naprawiał po innych luksusowych dentystach którzy robią wolno i drogo. Najprawdopodobnie zle opinie to od osób które źle się czują z tłumami do dentysty bo przecież dentysta kojarzony jest z luksusem itp bo drodzy są..... doktor ma tłumy bo robi najlepiej i bierze normalne pieniądze ludzie którzy chcą być traktowani w wygórowany sposób mogą być niezadowoleni. Szybko nie znaczy źle bo jeśli dentysta w 2h zakłada plombę itd. bierze 500zl to coś nie tak z jego umiejetnosciami jak ktoś ma umiejetnosci to i szybko zrobi w doskonały sposób.
Dla mnie idealny dentysta.

Szybko, tanio i nigdy więcej. Co z tego że za wizytę zapłacicie 100zl skoro do jednego zęba trzeba podchodzic 3 razy. Miałem robione u Pana doktora kilka zębów i z każdym było coś nie tak. Postanowiłem napisać opinię po ponad pół roku od ostatniej wizyty, ponieważ skutki "leczenia" odczuwam do dzisiaj i zapowiada się kolejne leczenie, ale już u innego specjalisty. Miałem dziurkę w górnej 4 na łączeniu z 5 - doktor rozwiercił da zęby, po czym zaplombowal tak, że z dwóch zębów powstał jeden. Tak, Pan doktor jedna plombą połączył dwa zęby. Po miesiącu znowu zacząłem odczuwać że w tym samym miejscu zaczyna pojawiać się ta sama dziura, a plomba się kruszy. Obecnie bolą mnie już dwa zęby, a nie jeden i szukam nowego dentysty. Niskie ceny kuszą, ale finalnie nie warto.

Pan Piotr zrobił mi plombę w tylnym zębie w tak niedokładny sposób, że po miesiącu inny stomatolog musiał mi ją wymienić, gdyż została szczelina na łączeniu. Już podczas wizyty odniosłem wrażenie, że wszystko robi w pośpiechu i byle jak. Cena była niewielka, ale i tak nie warto.

Niewątpliwie jest to najtańszy i najszybszy stomatolog we Wrocławiu co niestety skutkuje tym, że później trzeba wydać 10x więcej na sprzątanie po nim bałaganu. Zdaję sobie sprawę, że nie każdego stać na droższego dentystę i lepszy rydz nisz nic. Z pewnością również na te milion osób, które dr. przyjmuje tygodniowo znajdzie się kilka zadowolonych. Jednak ja dzięki tym praktykom póki co skończyłam z rachunkiem na 1000 zł i nie jest to jeszcze ostateczna kwota. Przez pośpiech Pana doktora musiałam usunąć 6tkę w której z dnia na dzień zrobił się gigantyczny stan zapalny ponieważ kanał został źle oczyszczony- ból nie do opisania. To było 3 tygodnie temu, dzisiaj boli mnie kolejny ząb i na zdjęciu wychodzi, że w kolejnych dwóch zębach leczonych kanałowo u Pana doktora jeden jest do wyrwania ponieważ przez stan zapalny, który powstał przez złe oczyszczenie kanału jest 10% szans na jego uratowanie, drugi ząb do ponownego leczenia ponieważ tym razem został przeleczony za bardzo i materiał jest aż w kości, przy czym nie ma gwarancji na to, że uda się go do końca usunąć. Dzięki Bogu to "tylko" 3 kanały w innym wypadku zostałabym pewnie z 4 zębami na krzyż jeszcze przed trzydziestką. Nikomu nie życzę bólu przez który nie da się zmrużyć oka w nocy i żadne środki przeciwbólowe nie pomagają, nie życzę również brakujących zębów i perspektywy wstawiania implantów co niestety jest koniecznością. Pamiętajcie by nigdy nie zgadzać się na leczenia kanałowe bez zdjęcia rtg.

jest miły,sympatyczny,leczy ekspresowo nie stresując pacjenta a przede wszystkim na jednej wizycie parę ząbków i tanioo!!nie wszystkich stać na drogich stomatologów-dziękuję za to że taki człowiek się uchował

Polecam. Pan doktor leczy szybko kompleksowo i niedrogo. Jest bardzo miły dla pacjenta i dba o jego komfort

Najtańszy stomatolog w mieście i zarazem najgorszy, odradzam, brak czasu dla pacjenta, szybkość, niestaranność i brak profesjonalizmu. W życiu nie widziałem tyle ludzi na poczekalni, a wizyty 10 minutowe przy tym każdy może przyjść i się wepchać komuś w kolejkę, brak poszanowania dla siebie i dla ludzi, szczerze odradzam - tanio znaczy wypadające plomby i powtórne leczenie kanałówki, ceny za niskie, ale cóż się dziwić skoro dentysta jest marny, to ceny mówią same za siebie. Zastanawia mnie, czy ten dentysta, aby ma dyplom potwierdzający, czy jest na pewno stomatologiem - tragedia - jak najdalej od takiego dentysty