lekarz Piotr Bierżyński

Ginekolog położnik, Ginekolog

Bardzo polecam. Trafiłam pod opiekę w pierwszej ciąży zagrożonej - wszystko poszło dobrze. Druga ciąża też prowadzona przez Pana doktora. Nadal pozostaję pod opieką choć synkowie już podrośli. Pozdrawiam.

Nadal pozostaję pod opieką choć synkowie już podrośli. Pozdrawiam.

Z całego stracą mogę polecić Pana Piotra. Wytłumaczył wszystko ( aż nadto). Bardzo przyjazny, godny zaufania. Ciesze się, ze miałam możliwość i trafiłam na tego lekarza.

Bardzo dobry lekarz. Polecam każdej kobiecie, która borykała się z wizytami u różnych "specjalistów ". Bardzo dokładny, ogromna wiedza i doświadczenie, a przede wszystkim trafna diagnoza i fachowa pomoc. Zawsze wszystko wyjaśnia i odpowiada na pytania, nie zostawia samej sobie zwłaszcza w tych trudnych sytuacjach można na niego liczyć. POLECAM

Podzielam poniższe pozytywne opinie. Doktor Bierżyński - świetny specjalista !W mojej ocenie-serdeczny, sympatyczny człowiek. Jest lekarzem godnym zaufania i szacunku. Fachowo odpowiada na pytania, kompetentny. Zdecydowanie polecam i dziękuję za pomoc

Ten lekarz jest wysoce niekompetentny .Będąc na wizycie u niego doświadczyłam niegrzeczniego zachowania z jego strony gdyż podwazylam jego opinie na temat antykoncepcji.Mysle że on się nie nadaje do leczenia kobiet tylko powinien pracować w polu na roli buraki sadzic

Korzystam z usług doktora od 15 lat. Prowadził ciażę, odbierał poród ( przypadek, akurat miał dyżur) leczył z różnych dolegliwości. poważniejszych i błahych i zawsze czułam sie w " dobrych rękach" wszystkie dolegliwości leczone do konca , wytłumaczony problem zawsze konczy wizyte " czy wszystko jasne? są pytania? " i zawsze ma czas wytłumaczyć dokładnie . ja polcam serdecznie. jedyny minus to taki- ze przyjmuje tylko prywatnie-ale ceny są przystępne.

Zdecydowanie polecam tego ginekologa ,bardzo dobrze prowadził moja pierwszą ciąże ,wszystko zawsze dobrze tłumaczył,badał itp.Mam zdrową córeczkę 1,5 roczną a teraz prowadzi moją drugą ciąże i również jest wspaniale.Oby takich więcej wywierał opinii..

Bardzo profesjonalny lekarz godny polecenia.Uratowal mnie przed rakiem.

Bardzo profesjonalny lekarz godny polecenia.Uratowal mnie przed rakiem.

lekarz też człowiek... ;-) a ten lekarz jest wyjątkowym, ciepłym, wspaniałym człowiekiem i fachowym lekarzem, polecam ale kobietom szukającym ginekologa a nie porady psychologicznej czy rozmowy przy herbatce

Witajcie, Mi Pan dr. zrobił zabieg w 8 m-cu ciąży taki, którego (jak później się okazało) nie powinno robić się wcale kobietą w ciąży. Zawsze badał szybko, ma bardzo malo czasu dla pacjentek, ma za to dobre USG. Ale zdecydowanie NIE polecam.

Witajcie,