lekarz Piotr Błażukiewicz

Jeden z najlepszych lekarzy, jakich spotkałam. Od początku prowadzi moją ciążę i mogę polecić go każdej kobiecie, której zależy na najlepszej opiece.

Jeden z najlepszych lekarzy, jakich spotkałam. Od początku prowadzi moją
ciążę i mogę polecić go każdej kobiecie, której zależy na najlepszej
opiece.

To wspaniały człowiek, który odnosi się do pacjentki z takim szacunkiem, że aż dziw bierze. Byłam przyzwyczajona do obcesowego traktowania przez lekarzy. Przy nim czuję się jak królowa :)

świetny lekarz!!!!kompetentny i miły. Prowadzi moją drugą ciążę, wiem że zawsze mogę na niego liczyć, o każdej porze dnia i nocy pomoże. Wszystkim polecam wizyty u tego lekarza

Wszystkim polecam wizyty u tego lekarza

Prowadzę drugą ciążę u doktora Błażukiewicza, bo jest to bardzo dobry specjalista, ekspert jeżeli chodzi o usg i po prostu fajny człowiek. Polecam.

Najlepszy ginekolog do którego kiedykolwiek chodziłam, prowadził moją ciążę, do końca - w ostatnim miesiącu chodziłam już na wizyty do szpitala. opiekował się także mną w szpitalu, i w dniu porodu przeprowadził -ja się okazało niezbędną cesarkę, mimo, że nie był wtedy na dyżurze. po cesarce czuję się też dobrze. polecam doktora Błażukiewicza - dobry, kompetentny,nigdy nie dał do zrozumienia mi, że zajmie się w szpitalu za jakąś "opłatą".

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Lublin"?

Barbara Kułak

Specjalistyczny Gabinet Lekarski dr Barbara Kułak
ul. Deotymy 34
21-040 Świdnik
Szczerbowskiego 13/1
20-012 Lublin
Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Lublinie
ulica Spokojna 3
20-074 Lublin