dr n. med. Piotr Blimel

Chirurg naczyniowy

Wspaniały lekarz, super podejście do pacjenta, przed zabiegiem udziela wszystkich informacji, po operacji praktycznie nie używałem tabletek przeciwbólowych. Miły i traktujący pacjenta jak człowieka, polecam i dziękuję!!!

moim przypadkuwspaniały człowiek wrażliwy na cierpienia pacjenta . Kompetentny . W moim przypadku uratował mężowi stopę . Dzięki mu za to

Zdecydowanie odradzam!!!!!!!! Dr Blimel jest lekarzem, który dba o pacjentów jedynie gdy są pacjentami prywatnie korzystającymi z jego usług. Ma lekceważący stosunek do innych osób + zero empatii...W szpitalu Cię nie zna, nie interesuje się i nie ma co liczyć na jakąkolwiek pomoc z jego strony. Pacjent istnieje dla dr Blimela, wtedy kiedy jest w gabinecie prywatnym i kiedy płaci a poza gabinetem nie zna nikogo.

Lekarz podchodzacy na luzie do pacjenta, co na początku moze być fajne ...niestety mu zaufalam...patrzyl tylko na wymiar z usg tetniaka i kazal czekać. ..Jednak po półtora roku zrobilam tomograf w innym szpitalu i lekarze zastanawiali sie czy mozna pacjenta wypuscic do domu z czyms takim w brzuchu...W obecnych czasach opieranie sie tylko na badaniu USG w tak powaznym przypadku swiadczy o bagatelizowaniu pacjenta...Nie chce sie ropisywac wiecej...Dobrze że w Polsce sa jeszcze kompetentni lekarze i mam nadzieje ze uratuja mi ojca...ktory gdyby wczesniej byl porzadnie zdiagnozowany, juz dawno bylby po zabiegu duzo latwiejszym i mniej zagrazajacym zyciu...Nieodpowiedzialny, zakrecony, chaotyczny i lekcewazacy stan pacjenta!!!
Przykre...

8 lat temu operował mnie w szpitalu byłam zadowolona, teraz zabieg wykonałam w jego przychodni lekarz godny polecenia profesjonalista i wspaniały człowiek polecam

Jeden z niewielu lekarzy Z POWOŁANIA!!! Jest specjalistą, który w wielu przypadkach może być nie zastąpionym! Jest to lekarz który zasługuje na najwyższą ocenę.

Super lekarz,naprawde polecam.Zna sie na swojej pracy poprostu jest fachowcem.Jestem po operacij zylakow jednej nogi i wybieram sie na operacje na druga.Normalnie zbieg nie boli,a po zabiegu nawet nie wzielam zadnej tabletki przeciwbolowej.

profesjonalista w swoim zawodzie,przemiły,bezpośredni człowiek,lekarz z powołania, niosący pomoc innym,bezinteresownie pomógł mojej 83-letniej mamie, mającej kłopoty z owrzodzeniem żylaków konczyn dolnych, przeprowadzając oszczędny ,a niezbędny zabieg, zapobiegający nawrotom choroby, mistrz w leczeniu ran.Sczerze polecam!Jagoda P.