dr n. med. Piotr Bodzek

Ginekolog, Ginekolog położnik

Nie polecam Mam cukrzyce 1typ a polecenie dr dostałam od pani diabetolog, na początku wszystko wydawało się ok (ciąża z 2019). Ogólnie można by napisać bloga ale postaram się w punktach, trafiłam na te pozytywne opinie i musiałam opisać swoje negatywne i pozytywne wrażenia. Plusy: +miły +prywatne wizyty były a następnie leżenie i opieka w szpitalu publicznym +ciąża zakończyła się pozytywnie (chociaż były powikłania, syn ma 2 latka i jest ok obecnie) Minusy -wyszło że jednak cukrzycowo to mało co ogarnia i nie było zbytnio o co się poradzić z ...

Nie polecam

Plusy:
+miły
+prywatne wizyty były a następnie leżenie i opieka w szpitalu publicznym

Minusy
-wyszło że jednak cukrzycowo to mało co ogarnia i nie było zbytnio o co się poradzić z cukrami które szalały
-wizyty miały trwać 15 minut, większość trwała 5
-męża wysyłał do recepcji zamiast żeby był ze mną i się coś też dowiedział
-mąż nic z wizyt nie wiedział bo robił jako goniec i nie tylko on, inni mężowie też, jak się czekało na korytarzu było widać
-ustawienie wizyt dzień po dniu => echo a potem prenatalne gdzie następnego dnia tekst, że wczoraj były badania to czy mamy pytania bo dziś nie ma sensu USG robić i 250zł (cena wizyty) kosztowało nas pytanie:
"Czy macie państwo pytania?" i wyszliśmy ;)
-podczas prowadzenia w szpitalu publicznym gdzie miał byś naszym lekarzem prowadzącym przez ponad 2 miesiące ani ja ani mąż go nie widzieliśmy (mąż był codziennie od rana do nocy bo miał i tak kolano po artroskopii)
-jak zadzwoniliśmy by się zobaczyć w szpitalu gdzie leżałam z powodu wczesnego krwawienia i rozwarcia w 6 miesiącu powiedział, żeby umówić wizytę prywatnie na co jak odpowiedziałam, że leżę w szpitalu gdzie mnie skierował to mnie zbył i się rozłączył
-to samo było przy wypisie, mieliśmy problemy i chcieliśmy się poradzić przez telefon co robić, kazał nam się umówić prywatnie, gdzie problem był "tu i teraz" i się rozłączył

-poszłam z polecenia więc ja nie polecam kobietom z cukrzycą
-testowo byłam u publicznego ginekologa i się wahałam czy nie zrezygnować ale uznałam że dotrwam do rozwiązania, miał mnie prowadzić w szpitalu publicznym, na którym mi konkretnie zależało a gdzie i tak nawet raz go nie widziałam
-raz wizyta przepadła bo gdzieś pojechał i miałam problem z l4, o odwołaniu wizyty dowiedziałam się dzień przed, musiałam brać urlop na żądanie w pracy

-ostatecznie nikomu go nie polecamy, powierzchownie jest spoko ale to tylko póki płacisz i nie wychodzisz poza schemat/statystyki

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić dr Bodzka. Prowadził moją pierwszą ciążę, dzięki Jego profesjonalnemu podejściu przeszłam ją bezstresowo i spokojnie mimo, że pojawiały się małe komplikację, nad którymi Pan doktor czuwał. Dzidziuś urodził się zdrowy i silny a ja także nie mogę narzekać na poród i podejście położnych oraz lekarzy na których trafiłam mimo, że doktora nie było na dyżurze gdy rodziłam.

Pan doktor jest godny polecenia dzięki panu doktorowi dwoje moich dzieci żyje zawsze miał czas jak do niego podeszłam

Bardzo dobry lekarz, godny polecenia. Swietny specjalista z profesjonalnym podejsciem.Jestem bardzoo zadowolona, nigdy w swoim zyciu nie spotkalam takiego lekarza. Dzieki niemu dzis zyje. Bardzo mi pomogl i za to serdecznie dziekuje.

Niestety Pan doktor szuka problemów tam, gdzie ich nie ma celem umówienia pacjenta na kolejną wizytę (kontrolną). Moim zdaniem brak wiedzy i kompetencji. Osoba bardzo miła, ale to nie wystarcza na takim stanowisku.

To nie lekarz, tylko położnik. Może i prawidłowo prowadzi ciąże, ale takie bezproblemowe. Ja nie miałam tego szczęścia... A gdy pojawiły sie komplikacje dużo za wcześnie, to umył ręce i zostawił mnie na pastwę losu jakiś patałachów na dyżurze. Byłam jego pacjentką, jak chodziłam i płaciłam słono za wizyty, a jak pojawiły sie komplikacje, to po przedwczesnym porodzie nawet do mnie nie przyszedł. Tak zachowuje sie prawdziwy lekarz, który składał przysięgę???!!! Na pewno nie. To egoista, chytry tylko na pieniądze. Tacy ludzie nie powinni leczyć, jak ktoś chodzi do lekarza przez kilka miesięcy i pojawiają się komplikacje poważne, zagrażające życiu, to należy brać za to odpowiedzialność. Niestety doktorek to tchórz!!!!!!! OMIJAJCIE GO Z DALEKA Powinnam jeszce dodać, że moje komplikacje były skutkiem jego niedopatrzenia!

Bardzo słaby lekarz, a właściwie nawet nie lekarz, tylko położnik. Może i prawidłowo prowadzi ciąże, ale takie bezproblemowe. Ja nie miałam tego szczęścia... A gdy pojawiły sie komplikacje dużo za wcześnie, to umył ręce i zostawił mnie na pastwę losu jakiś patałachów na dyżurze. Byłam jego pacjentką, jak chodziłam i płaciłam słono za wizyty, a jak pojawiły sie komplikacje, to po przedwczesnym porodzie nawet do mnie nie przyszedł. Tak zachowuje sie prawdziwy lekarz, który składał przysięgę???!!! Na pewno nie. To egoista, chytry tylko na pieniądze. Tacy ludzie nie powinni leczyć, jak ktoś chodzi do lekarza przez kilka miesięcy i pojawiają się komplikacje poważne, zagrażające życiu, to należy brać za to odpowiedzialność. Niestety doktorek to tchórz!!!!!!! OMIJAJCIE GO Z DALEKA. Powinnam jeszcze dodać, że komplikacje moje wynikały z jego zaniedbania!!!

Do pana dr chodzilam co 3 tyg. prywatnie cala ciaze a jak już bylam w szpitalu na Batorego to nawet mi dziendobry nie odpowiedzial na korytarzu ... buahahaha ! Poród na batorego na 5tce to porazka !! pielegniarki brak słów jak sie odnosiły do ciężarnych... mozna by ksiazke napisac...!!lekarz oczywiscie obiecywal ze przy porodzie bedzie ale absolutnie sie to nie sprawdziło. nigdy wiecej.......

za co wy go tak panie wychwalacie?! chyba tylko za to że jest miły i grzeczny i ma słodki uśmiech!!!!??? dajcie spokój, facet nic po za tym nie robi w swoim gabinecie, badanie krótkie, szybkie i nawet nie zauważa problemów jakie są; piersi nie bada wcale, badanie wymazu jak zrobi raz na dwa lata to cud; jak są jakieś problemy to podchodzi do nich laicko i z uśmiechem na twarzy "prosze sie nie martwić, to nic takiego" !!!! żarty z dziećmi gada .... NIE POLECAM !!!!!

lekarz pierwsza klasa,bardzo mi pomógł,dzięki niemu dzisiaj żyje

lekarz pierwsza klasa,bardzo mi pomógł,dzięki niemu dzisiaj żyje