lekarz Piotr Bodzioch

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Znakomity lekarz! Operowal mnie podczas pobytu na oddziale miły rzetelny wytłumaczył na czym będzie polegał zabieg PO miesiącu poszłam do rana doktora na wizytę dobrze pamiętał mój zabieg pytał z zaciekawieniem jak się czuje odpowiadał na liczne pytania LEKARZ Z POWOŁANIA I GODNY POLECENIA

Świetny specjalista, bez dwóch zdań godny polecenia, posiada ogromną wiedzę, którą w 100% wykorzystuje w praktyce. Bardzo uprzejmy, poświęca dużo czasu pacjentowi, dokładnie wszystko tłumaczy nie pozostawiając żadnych wątpliwości po wizycie. Moja Mama miała usuwaną zmianę na twarzy, jak na 22 szwy efekt jest rewelacyjny, wszystko pięknie się goi i z dnia na dzień jest coraz lepiej! Muszę stwierdzić, że jest to jeden z najlepszych lekarzy na jakiego trafiłam. Oby więcej takich ludzi: z pasją, zaangażowaniem, zapałem do pracy i troską o pacjenta. Podsumowując - lekarz z powołania. Polecam w 100% i życzę Panu Doktorowi dalszych sukcesów i wytrwałości w pracy.

Śmiało mogę stwierdzić, że jest to najlepszy lekarz z jakim miałam do czynienia. Niezwykły specjalista, który z cierpliwością wszystko wyjaśnia, a przy tym jest bardzo sympatyczny!Pan doktor usuwał mi pare znamion i wszystko ładnie się goi, blizny z cała pewnością będą niewielkie. Oby więcej takich lekarzy/ludzi na naszej drodze!Zdecydowanie polecam!

Bardzo dobry lekarz,kompetentny,uprzejmy utalentowany chirurg, taki z powołania i pasji,który poświęca swój czas chorym, potrzebującym pacjętom,..]

Bardzo dobry lekarz,kompetentny,uprzejmy utalentowany chirurg,
taki z powołania i pasji,który poświęca swój czas chorym,
potrzebującym pacjętom,..]

Dobry fachowiec lekarz ,uprzejmy i kompetentny,wzbudza zaufanie,..Polecam Go,.

Dobry fachowiec lekarz ,uprzejmy i kompetentny,wzbudza zaufanie,..Polecam Go,.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Tarnów"?

Bitwy pod Monte Cassino 5 lok. 265
ul. Michała Drzymały 6/7
41-500 Chorzów
Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowie
ulica Lwowska 178a
33-100 Tarnów
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 4 w Bytomiu - oddział onkologii klinicznej
ul. Aleja Legionów 10
41-902 Bytom
Przychodnia Dermatologiczna
Marii Skłodowskiej-Curie 1
Oddział Diagnostyczny Mielec
Stefana Żeromskiego 22
39-300 Mielec
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "KOP-MED"
Chrzanowska 83
43-600 Jaworzno
NZOZ " EUROMED" Marta Janosz
ulica Szewska 12
33-100 Tarnów

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Stomatologiczna "VITADENT"
WIELKIE SCHODY 4

Wacław Kisiel