lekarz Piotr Bodzioch

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Pan Doktor przeprowadzał u mnie operację oszczędzającą pierś i choć minął tylko miesiąc mogę napisać, że efekt przeszedł moje oczekiwania. Po operacji czułam się bardzo dobrze, nic mnie nie bolało. Bardzo miły, serdeczny i zaangażowany lekarz. Jest nie tylko doskonałym fachowcem, profesjonalistą, ale także (co dla nas pacjentów jest bezcenne) osobą bardzo życzliwą, pełną ciepła i empatii. Wizyta zawsze przebiega bez pośpiechu, gdyż pan Doktor wszystko tłumaczy i odpowiada na każde moje pytania. Zawsze mogę zadzwonić dopytać czy nawet przyjść bez wcześniejszej rejestracji, aby uspokoić swoje wątpliwości. Cieszę się, że w tak trudnym okresie jaki miałam zmienił się lekarz i trafiłam do Pana. Z całego serca polecam!!!!! Dołączam do grona wdzięcznych pacjentek!

Świetny specjalista. Chyba najlepszy z jakim się spotkałam. Idealne podejście do pacjenta, tłumaczy szczegółowo i widać, że zna się na rzeczy. Polecam.

Znakomity lekarz! Operowal mnie podczas pobytu na oddziale miły rzetelny wytłumaczył na czym będzie polegał zabieg PO miesiącu poszłam do rana doktora na wizytę dobrze pamiętał mój zabieg pytał z zaciekawieniem jak się czuje odpowiadał na liczne pytania LEKARZ Z POWOŁANIA I GODNY POLECENIA

Świetny specjalista, bez dwóch zdań godny polecenia, posiada ogromną wiedzę, którą w 100% wykorzystuje w praktyce. Bardzo uprzejmy, poświęca dużo czasu pacjentowi, dokładnie wszystko tłumaczy nie pozostawiając żadnych wątpliwości po wizycie. Moja Mama miała usuwaną zmianę na twarzy, jak na 22 szwy efekt jest rewelacyjny, wszystko pięknie się goi i z dnia na dzień jest coraz lepiej! Muszę stwierdzić, że jest to jeden z najlepszych lekarzy na jakiego trafiłam. Oby więcej takich ludzi: z pasją, zaangażowaniem, zapałem do pracy i troską o pacjenta. Podsumowując - lekarz z powołania. Polecam w 100% i życzę Panu Doktorowi dalszych sukcesów i wytrwałości w pracy.

Śmiało mogę stwierdzić, że jest to najlepszy lekarz z jakim miałam do czynienia. Niezwykły specjalista, który z cierpliwością wszystko wyjaśnia, a przy tym jest bardzo sympatyczny!Pan doktor usuwał mi pare znamion i wszystko ładnie się goi, blizny z cała pewnością będą niewielkie. Oby więcej takich lekarzy/ludzi na naszej drodze!Zdecydowanie polecam!

Bardzo dobry lekarz,kompetentny,uprzejmy utalentowany chirurg, taki z powołania i pasji,który poświęca swój czas chorym, potrzebującym pacjętom,..]

Bardzo dobry lekarz,kompetentny,uprzejmy utalentowany chirurg,
taki z powołania i pasji,który poświęca swój czas chorym,
potrzebującym pacjętom,..]

Dobry fachowiec lekarz ,uprzejmy i kompetentny,wzbudza zaufanie,..Polecam Go,.

Dobry fachowiec lekarz ,uprzejmy i kompetentny,wzbudza zaufanie,..Polecam Go,.

Jeden z nielicznych lekarzy, którego mogę polecić. Zależy mu na pacjencie!!!

Jeden z nielicznych lekarzy, którego mogę polecić. Zależy mu na pacjencie!!!

Lekarz bardzo uprzejmy, życzliwy. Posiada rozległą wiedzę teoretyczną którą potrafi doskonale wykorzystywać w praktyce. Wszystko szczegółowo tłumaczy - rozwiewając wszystkie wątpliwości pacjenta. Jednym słowiem lekarz z powołania - godny polecenia.

Niestety nie polecam,brak własciwego podejścia do starszych osób.Jako chirurg moze i dobry.