dr n. med. Piotr Bojarski

Neurochirurg

Bardzo polecam Pana Doktora Piotra Bojarskiego. Udana operacja i szczęśliwie zakończone leczenie. Wspaniały lekarz, ludzki i serdeczny.

Bardzo polecam Pana Doktora Piotra Bojarskiego.
Udana operacja i szczęśliwie zakończone leczenie.
Wspaniały lekarz, ludzki i serdeczny.

Bardzo polecam Pana Doktora Piotra Bojarskiego.
Udana operacja i szczęśliwie zakończone leczenie.
Wspaniały lekarz, ludzki i serdeczny.

Nie spotkałem jeszcze w swoim życiu takiego lekarza! Słyszałem wiele pozytywnych opinii o dr. Bojarskim i dlatego starałem się do niego dostać. Rzeczywistość przerosła moje wyobrażenia uzyskane z tych opinii. Mam zaawansowaną dyskopatie lędźwiową i próbowałem już wszystkiego. Byłem u kilku różnych neurochirurgów i wszyscy tylko szybko mnie spławiali i zalecali to samo. Rehabilitacja i rehabilitacja, skudexa i skudexa i inna chemia aż do momentu kiedy przestanę w ogóle chodzić albo wykończę sobie serce, nerki i wątrobę. I tak prawie 2 lata. Dr.Bojarski przyjął mnie dodatkowo (nie jest łatwo się do niego dostać). W niezwykle miły a jednocześnie rzeczowy sposób wyjaśnił mi podpierając się zdjęciami MMR w sposób zrozumiały dla laika co się dzieje z moim kręgosłupem i co trzeba już zrobić. Sam będzie operował i to w sposób maksymalnie nieinwazyjny (mikrodiscetomia). Bałem się operacji bo lekarze bez doświadczenia w takich technikach tną po całości i potem trudno jest dojść do siebie. Słyszałem o przeprowadzanych w klinikach prywatnych drogich operacjach laparoskopowych ale niewielu chirurgów ma odpowiednie umiejętności i doświadczenie w tej dziedzinie. Nie wiem jak mu dziękować, że podejmie się tego zabiegu i czuję, że jestem we właściwych rękach.

Nigdy nie spotkałam bardziej gburowatego, niekulturalnego człowieka. Oskarżył mnie o to, że cytuję "jeżdżę bez potrzeby po szpitalach." Tak z pewnością wymioty, ból głowy, szalejące ciśnienie są ulubionym moim zajęciem. Nie ma zielonego pojęcia o neurochirurgii i dużo nauki przed nim. Odnośnie mojej osoby to właśnie padła diagnoza z ust Wielkiego Autorytetu ratującego osoby nie możliwe niemal do uratowania - profesora doktora Andrzeja Koziarskiego. Nowotwór. Kostniak. 1mm, powiększył się w ciągu 12 lat o pół milimetra i może dać guzy do wodociągu mózgu. Niech szanowni czytelnicy ocenią czy to diagnoza do jeżdżenia bez potrzeby po szpitalach.

To niesamowity lekarz i człowiek. Wspaniały specjalista. Nie da się opisać słowami. Bardzo dziękuję Panie doktorze ❤️

To niesamowity lekarz i człowiek.
Wspaniały specjalista.
Nie da się opisać słowami.
Bardzo dziękuję Panie doktorze ❤️

To nie przypadek, to mądrzy ludzie sprawili, że na mojej chorej drodze życia pojawił się Pan dr Piotr Bojarski. Złote ręce (operacja guza móżdżku 19.X.), perfekcjonista, CZŁOWIEK. Ogromny szacunek dla Pana umiejętności i kultury.

Ogromny szacunek dla Pana umiejętności i kultury.

Chciałbym napisać w imieniu swojej mamy Wiesławy która miała przeprowadzoną operację usunięcia nowotworu opon mózgowych zlokalizowanych w odcinku kręgosłupa. Lekarz, bez dwóch zdań jest nie tylko profesjonalistą jako operator chirurgiczny z potężnym doświadczeniem ale także oddanym pacjentom neurochirurgiem który wykonuje rewelacyjną pracę. Wyjaśnił mamie wszystkie wątpliwości oraz szczególnie zatroszczył się o nią podczas okresu pooperacyjnym i przedoperacyjnym. Zdecydowanie polecamy i dziękujemy!!!!!

Pan Doktor uratował mi życie. 20 lat temu miałam 15 lat i życie przed sobą. niestety zemdlałam w szkole - okazało się że mam wylew. po wielu perturbacjach trafiłam na oddział neurochirurgii i Pan Doktor Piotr Bojarski zdecydował o mojej operacji. miałam naczyniaka. operacja była trudna, w szpitalu na Banacha miałam dwie ale żyję, chodzę, mówię, myślę. 20 lat spokoju. dziękuję. a co do tych, którzy mówią że jest arogancki - zna swoją wartość. dziękuję

To nie lekarz,to chamski i arogancki doktorek,nasz weterynarz lepiej traktuje zwierzeta niz pan doktor potraktowal mnie.Najgorszemu wrogowi nie zycze spotkania z tym panem.

Dozgonnie wdzięczny pacjent po plastyce. Bardzo serdecznie dziękuję Panu doktorowi Piotrowi Bojarskiemu