lekarz Piotr Branczewski

specjalista dobry ale niezbyt uprzejmy i chyba troszkę przepracowany zaczyna dobrze stawia trafne diagnozy robi zabiegi profesjonalnie ale dalej to tak sobie

Polecam, polecam ! Nie wierzylem ze ktos w Plocku sensownie mi ogarnie sprawe (jestem z Krakowa) a tu niespodzianka. Po powrocie spotkalem sie z naszymi ortopedami i sami byli zaskoczeni sposobem rozwiazania problemu bo rozwiazanie bylo nowatorskie i malo kto o nim slyszal w Polsce !! A on slyszal i jeszcze wiedzial jak zrobic i to zrobic dobrze.

prowadził moją operację jest majstersztyk

prowadził moją operację jest majstersztyk

jesteśmy bardzo zadowoleni z leczenia naszego 2,5 synka.

jesteśmy bardzo zadowoleni z leczenia naszego 2,5 synka.

Brak doktorowi empatii i podejścia do pacjenta. Ponadto po zweryfikowaniu diagnozy doktora przez Prof. Czubaka z otwocka mam wątpliwości co do jego wiedzy i kompetencji.

Bardzo dobry lekarz w porównaniu z wojewódzkim to niebo, generalnie jeden z lepszych lekarzy w ogóle jakich spotkałem. Jest na bieżąco z wszystkim co nowe, drąży temat, nie odpuszcza, minus to często go nie ma ale jak pytam to mówią zawsze że gdzieś się szkoli. Zdecydowanie polecam, chcieli mnie wysłać do Warszawy, zupełnie niepotrzebnie. Kolanko jak nowe.

jest profesjonalistą, aby wykryc schorzenie zleca różnorodne badania i podejmuje różne warianty leczenia.