Bardzo niemile wspominam wizytę u Pana doktora. Arogancja i chamstwo do rodziny pacjenta, zachowanie doktora poniżej krytyki. Obrażanie ratowników medycznych zarzucanie innym niekompetencję kiedy on nie miał racji. Skandaliczne zachowanie oraz niechęć do wykonania swoich obowiązków służbowych które musiał wykonać w całodobowej opiece medycznej. Nie polecam tego lekarza nikomu.

Polecam z czystym sumieniem. Przez 2 lata rehabilitowałam się u wielu specjalistów i pomagało tylko chwilowo. Po 3 zastrzykach z kolagenu dolegliwości przeszły całkowicie. Mogę spać i normalnie funkcjonować a nawet ćwiczyć. I mimo, że wielu lekarzy wypowiada się negatywnie na temat tych zastrzyków i radzi tylko leki przeciwbólowe i operacje to chyba lepiej spróbować tej metody, mi ta metoda pomogła i dała nowe życie bez bólu.

Właściwa osoba na właściwym miejscu. Pan doktor prowadzi moje dziecko i już po roku jest duża poprawa. Z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza.

Kazdy ma prawo do wyrazania swojego zdania i opinii na dany temat. Ja chcialam powiedziec ze korzytalam z porady kilku lekarzy z roznych miejsc w Polsce . jestem po nieudanym zabiegu kolana. Doktor Piotr bardzo mi pomogl. Jestem mu bardzo wdzieczna. Wciaz sie u Niego lecze. Darze go olbrzymim zaufaniem i nie poszlabym juz do innego lekarza nawet po najmniejsza porade. Dziekuje za uwage ;-)

Bardzo dobry lekarz, o dużej wiedzy medycznej, profesjonalista z bardzo miłą osobowością. Polecam pomógł nie jednej osobie odzyskać zdrowie.

BARDZO DOBRY LEKARZ ! POLECAM WSZYSTKIM KTÓRZY MAJĄ DOSYĆ NIEDOUCZONYCH LEKARZY ,NIE WIERZĘ W TE OPOWIĘŚCI ŻE DOKTOR OD RAZU STAWIA DIAGNOZĘ ... W MOIM PRZYPADKU NAJPIERW SKIEROWANIA NA RÓŻNE BADANIA,POTEM DIAGNOZA I SKUTECZNA REHABILITACJA + ZASTRZYKI I TABLETKI .DZIĘKI TEMU LEKARZOWI UNIKNEŁAM OPERACJI WYMIANY DWÓCH DYSKÓW ,A RWĘ KULSZOWĄ MAM OD CZASU DO CZASU, A NIE JAK DAWNIEJ 2 MIESIĄCE NON STOP!!!!

lekarz godny zaufania i wspaniały człowiek

lekarz godny zaufania i wspaniały człowiek

Pan Doktor Piotr Budzyński to wspaniały Lekarz i Człowiek po prostu zna się na tym co robi i nie odwala fuszerki robi wszystko żeby wyleczyć Pacjenta i wie jaką postawić diagnozę przekonałem się na sobie PO PROSTU JEST TO LEKARZ I CZŁOWIEK WSPANIAŁY I DAJ MU PANIE BOŻE DUŻO ZDROWIA.

Dr.Budzyński wyleczył mi syna ze skomplikowanego złamania nogi,gdzie szczerze powiedziawszy nasi lekarze to spartolili. Życzę doktorowi wiele dobrego.Polecam.

Życzę doktorowi wiele dobrego.Polecam.

POLECAM!!! Lekarz,który pomaga choremu,zaraz po pierwszej wizycie.Kompetentny,uprzejmy.Lekarz z powołania.