lekarz Piotr Bystroń-Kwiatkowski

Cudowny, przemiły i w pełni profesionalny lekarz. Zgłosiłam się z okropnym bólem obojczyka doktor delikatnie sprawdził , cierpliwie wytłumaczył co robić, przez całą wizytę czułam się komfortowo. Z całego serca polecam.

pomimo wielu wizyt w różnych gabinetach ortoedycznych w Toruniu i Bydgoszczy nikt nie potrafił mi skutecznie pomoc w chorobie kolana,dopiero wizyty u dr Bystronia-Kwiatkowskiego i stosowanie do jego zakeceń pozwoliły na wyleczenie kolana i powrót do pracy. Dziekuję Panie doktorze.

Dziekuję Panie doktorze.

Potrafi oczarować swoja troska na początku chyba by tylko jak najwięcej ludzi do niego przyszło szkoda ze później olewa tak jak pisał kolega wcześniej cyt " trzeba żyć dalej " ...

Jestem po operacji ręki , po wizytach w przychodni publicznej . Konkretny , wytłumaczył o co chodzi , czego się mogę spodziewać. Leczy !!!

Zdecydowanie polecam wszystkim tego lekarza! Miły, uprzejmy, przede wszystkim bardzo kompetentny. Trafiłam do Niego przez przypadek ze złamaną chrząstką przy rzepce w kolanie. Przyjął mnie, wytłumaczył co mi dolega, jakie leczenie mnie czeka. Skierował na zabiegi rehabilitacyjne, robił mi także artroskopię kolana. Jestem bardzo zadowolona :) Naprawdę bardzo dobry lekarz! Każdemu życzę, aby trafił na tak oddanego swojej pracy lekarza...

jestem pacjentem pana doktora od kilku lat ijestem bardzo zadowolony zleczenia mialem wstawiana endoproteze biodra imusze przyznac ze profesjonalnie pan doktor podszedl do tego ibardzo polecam leczenie u tego lekarza jest on prawdziwym godnym zaufania lekarzem

jestem stalym pacjentem pana doktora po operacji wstawienia endoprotezy stawu biodrowego lekarz jest b ardzo uprzejmy irzeczowo podchodzi do pacjenta ijego choroby przezco wzbudza zaufaniepacjentow

l l lekarz ten zasluguje na zaufanie jestkompetetny iuprzejmny dla pacjenta

l

l

lekarz ten zasluguje na zaufanie jestkompetetny iuprzejmny dla pacjenta

BARDZO SYMPATYCZNY I SERDECZNY LEKARZ. BYŁAM PIERWSZY RAZ I WRAZENIE SUPER.

BARDZO SYMPATYCZNY I SERDECZNY LEKARZ. BYŁAM PIERWSZY RAZ I WRAZENIE SUPER.

Bardzo dobry wynik leczenia złamania reki-polecam !!!

Bardzo dobry wynik leczenia złamania reki-polecam !!!