dr n. med. Piotr Chłosta

Urolog

PROFESOR WRĘCZ PORAZIŁ MNIE NIESPOTYKANYM PODEJŚCIEM! !CHCIAŁEM NAWET WYKONAĆ TELEMARK SKACZĄC Z BIURKA [ ORTOPEDA MIAŁBY ROBOTĘ ] WIRTUOSO!

WIRTUOSO!

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek, wspaniały chirurg urolog. Operował mojego męża. Brak mi słów uznania. Polecam wszystkim chorym.

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek. Gorąco polecam.

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek. Gorąco polecam.

Szkoda że tak mało jest takich lekarzy

Szkoda że tak mało jest takich lekarzy

Wspaniały człowiek i lekarz. Przeprowadził mi skomplikowaną operację i dał nadzieje na lepszą przyszłość. Pacjentka Edyta

Pacjentka Edyta

Wybitny lekarz o wspaniałej osobowosci, skromny i bardzo kompetentny.powinien byc wzorem dla innych lekarzy. BARDZO POLECAM.

wspaniały fachowiec i cudowny człowiek-stanowczo polecam innym chorym urologicznie.

Wyśmienity urolog .Leczę się u niego od kilkunastu lat i nie spotkałem lepszego mistrza w swej dziedzinie.Polecam każdemu!

BARDZO DOBRY CZŁOWIEK,ALE PRZEDE WSZYSTKIM NAJLEPSZY SPECJALISTA W SWOJEJ DZIEDZINIE.PODEJŚCIE DO PACJENTA Z JAKIM DO TEJ PORY NIGDY SIĘ NIE SPOTKAŁAM.I NIE DOTYCZY TO TYLKO WIZYTY PRYWATNEJ.W SZPITALU JEST RÓWNIEŻ PRZEMIŁYM CZŁOWIEKIEM DLA PACJENTÓW.POŚWIĘCA TYLE CZASU ILE PACJENT POTRZEBUJE BEZ CIENIA ZNIECIERPLIWIENIA ODPOWIADA NA WSZYSTKIE PYTANIA I WSZYSTKO DOKŁADNIE TŁUMACZY.GDYBY MOŻNA BYŁO PRZYZNAĆ 10p JA DAŁABYM 10.JEST SUPER LEKARZEM.RÓWNIEŻ 10 DOSTAŁBY ODE MNIE ZESPÓŁ PERSONELU,KTÓRYM KIERUJE W SZPITALU.POZDRAWIAM WSZYSTKICH.

Jest wysmienitym lekarzem, wspanialym fachowcem, stawia trafne diagnozy, przy tym dobrym człowiekiem i oddany bez reszty chorym , a jako szef urologii odddziału godny naśladowania