dr n. med. Piotr Chodór

EKG, Internista, Kardiolog

Dr. Chodór to lekarz bez powołania. Zastanawiam się kto dał mu uprawnienia kardiologa. Ja mam słabą krzepliwość krwi a on mi przepisuje lek Acart /nie wiem czy dobrze napisałam nazwę leku/, ale wiemy o co chodzi. Słowo trzeba od niego kupić. Brak u niego rozpoznania choroby u pacjenta. Zero z nim kontaktu jako z lekarzem. Pogarda w naszym kierunku. Brakuje mi słów aby opisać całą sytuację. Ze szczerym przekonaniem nie polecam tego lekarza. Dla mnie to nie lekarz, uwierzcie mi.

Wizyta z moją 80 letnią mamą odzwierciedlała rzeczywisty stan NFZ... Jest fatalnie. Lekarz opryskliwy, chamskie zachowanie z wyższością, nieukrywana pogarda w naszym kierunku. Brakuje mi słów żeby opisać całą sytuację. Nie polecam tego lekarza, ewentualnie proszę udać się prywatnie, zapewne wtedy wykona swoją pracę w sposób należyty.

Wizyta z moją 80 letnią mamą odzwierciedlała rzeczywisty stan NFZ...
Brakuje mi słów żeby opisać całą sytuację.

Pan Doktor Piotr Chodór potrafi wytłumaczyć i szczegółowo zająć się pacjentem ale tylko w swoim gabinecie prywatnym, chodzi o osobę w podeszłym wieku. A w Śląskim Centrum Chorób Serca (Zabrze) ten sam lekarz zamienia się w zupełnie inną osobą – jest oschły, małomówny, lakoniczny, niepunktualny. Natomiast przeprowadzone badania są wykonywane szybko, byle prędzej. Dodatkowo nie potrafi rozpoznać swojego pacjenta z prywatnego gabinetu, gdy przyjmuje w Śląskim Centrum Chorób Serca. W dniu umówionej wizyty w szpitalu trzeba było być na godzinę 8:00, na miejscu dowiedzieliśmy się, że Pan Doktor najpierw będzie ...

W dniu umówionej wizyty w szpitalu trzeba było być na godzinę 8:00, na miejscu dowiedzieliśmy się, że Pan Doktor najpierw będzie udzielał teleporad, oczekiwanie na niego trwało 5 godzin, zanim zszedł do umówionych pacjentów.
Co więcej, gdy wspomniana starsza osoba (po osiemdziesiątym roku życia) po jakimś czasie potrzebowała pomocy w ustaleniu szybszego terminu w przyjęciu do szpitala, ze względu na pojawiające się naglące problemy kardiologiczne, po rozmowie telefonicznej lekarz zostawił ją samej sobie i w niczym nie pomógł.
Nie polecam i zrezygnowałam.

Bardzo dobry lekarz, który dokładnie bada pacjenta i robi z nim wywiad. Rzeczowy i kompetentny, skupia się na najważniejszych sprawach i opiekuje się pacjentem kompleksowo. Po wizycie pacjent otrzymuje pełną pisemną informację na temat zaleceń. Uprzejmy i spokojny , co udziela się nawet tym najbardziej zdenerwowanym. Czuje się, że chodzi o to aby pomóc, a nie aby uzależnić od częstych wizyt. Bardzo dziękuję za opiekę nad moim ojcem.

Dobry jest,poświęca sporo czasu ,dobry specjalista.

Dobry jest,poświęca sporo czasu ,dobry specjalista.

Lekarz z powołania!Mający cierpliwość i wyrozumienie dla pacjenta.

Lekarz z powołania!Mający cierpliwość i wyrozumienie dla pacjenta.

dobry fachowiec, w 100% kompetentny posiada dużą wiedze w temacie kardiologi , polecam dla osób starszych ( geriatria )

bardzo dobry specjalista,wspaniały człowiek,przystępny,wyrozumiały,życzliwy .Poświęcony człowiekowi choremu,który oczekuje wsparcia.Z pełną odpowiedzialnością polecam.

bardzo kompetentny, budzący zaufanie specjalista o dużej wiedzy.

bardzo kompetentny, budzący zaufanie specjalista o dużej wiedzy.

odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu

odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu