lekarz Piotr Chwaliszewski

Okulista

Profesjonalista w każdym calu.Przesympatyczny doktor.Polecam w 100%!!! Marek Iwaniec

W końcu tak na prawdę znalazł się odpowiedni fachowiec który wykrył moją wadę wzroku . Bardzo profesjonalny lekarz , wszystko tłumaczy , do tego uprzejmy , bardzo polecam .

Pan Piotr Chwaliszewski jest człowiekiem wysokiej kultury i lekarzem z powołania.Gorąco polecam!!! Janusz T. 28.02.2012

Janusz T. 28.02.2012

Polecam doktora kazdemu, kto chce dokladnie zbadac wzrok. Jestem pelna podziwu. Wizyta w milej atmosferze, doktor wszystko tlumaczy, nawet kilka razy powtarza aby zapamietac. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Powinno byc wiecej takich specjalistow jak dr. Polecam w 100%

Lekarz bardzo miły i uprzejmy. Cierpliwie i dokładnie wszystko tłumaczy.Polecam doktora każdemu, kto ma problemy ze wzrokiem.

Wciąż poszukujesz "Okulista Tarnów"?

Eudomed
Szewska 12