lek. dent. Piotr Cichoń

Prawdopodobnie mam torbiel miedzy 2 a 3. Poszlam do Pana Doktora na usuniecie. Pan Doktor spogladajac na zdjecie, powiedział, że jest nie wyrazne i rzeczywiscie mozliwe ze jest tam torbiel bo kosci sie rozsuwaja. Ale ze nie jest pewny odsyla mnie na ul. Nowogrodzka do Akademi Medycznej. Stresowałam sie przed ta wizyta niesamowicie, a on spogladajac na zdjecie i powiedziec tylko ze jest nie wyrazne - zbyl mnie. A na koniec jeszcze powiedział: ze na Akademi za usuwanie torbieli NFZ przekazuje 3 tys a jemu tylko 50 zl. MATERIALISTA.

Ze względów ortodontycznych mój syn (13 lat) musiał mieć usunięty ząb (dolna 4.).Poprosiliśmy o znieczulenie dodatkowo płatne (40 pln), jako że jest mocniejsze i lepiej działa(cokolwiek to znaczy. Znieczulenie nie należy do najprzyjemniejszych (jak to znieczulenie), ale syn nawet nie "kwiknął". Samo rwanie zęba wyglądało tak, że: lekarz podszedł, chwycił ząb i go po prostu wyjął (piszę to jako laik), a syn absolutnie nic nie poczuł. Tego lekarza poleciła mi soba, której dr Cichon wyrywał (także bezproblemowo) ósemki i ja polecam go dalej:).

Rwie zdecydowanie ale miałem wrażenie, że dostałem karę za to, że nie chciałem płatnego zniczulenia tylko "NFZ-owe" (nigdy nie było problemu z takim znieczuleniem więc nie wiem po co miałbym płacić 30 zł żeby przychodnia miała z tego jakieś grosze). Domniemana kara polegała na szybkim wstrzykiwaniu znieczulenia. Jeszcze nigdy tak mnie nie bolało znieczulenie żebym odruchowo podnosił się na fotelu. Raczej nie zdecyduję się po raz drugi iść do tego dentysty.