dr n. med. Piotr Cieśliński

Urolog

Polecam doktora Cieślińskiego. Pan doktor przeprowadził dokładny wywiad i wstępne badanie, następnie skierował na kompleksowe badania laboratoryjne. Na kolejnej wizycie i zakończeniu badania wszystko dokładnie przeanalizował i wytłumaczył wyniki badań. Jestem wdzięczny za umiejętne podejście, rozładowanie stresu i empatię przy przekazywaniu informacji o mojej chorobie oraz doborze sposobu leczenia. Z pełną odpowiedzialnością polecam tego specjalistę innym pacjentom.

Ja trafiłem do dr Piotra Cieślińskiego po powikłaniu jakie miałem po stulejce robionej przez innego młodego Urologa. Jednak oprócz korzystnej ceny ważne jest również doświadczenie i umiejętności lekarza. Na szczęście po poprawce nacięcia wszystko jest już ok. Jestem mega wdzięczny, że dotarłem do dr Cieślińskiego.

Witam, mialem problemy urologiczne i szukalem pomocy u wielu lekarzy, jednak fachowa pomoc to dr n. med. Piotr Cieśliński. Wspanialy lekarz, ktory pomaga i dobrze stawia diagnoze. Konkurencyjne ceny oraz dobry dojazd. Polecam każdemu! :)

Witam,

Świetny fachowiec.Bardzo pomógł mojemu ojcu gdy rozpoznano u niego raka. Wcześnie rozpoznana choroba i fachowo wykonany zabieg.Poza profesjonalnym, cechuje go bardzo ludzkie podejście do pacjentów.Jesteśmy mu bardzo wdzięczni!

Pan Dr Piotr Cieśliński angażuje się w badanie, rozmowę. Chce jak najlepiej, szuka rozwiązań. Indywidualnie podchodzi do pacjenta.

Wciąż poszukujesz "Urolog Przeźmierowo"?

ulica Radosna 10
60-593 Poznań