dr n. med. Piotr Cisowski

Chirurg onkolog

2,6
2,2
2,6

A ja polecam Pana doktora, trzęsłam się z nerwów, a lekarz jak „swojski chłop” moment rozbudował atmosferę. Nie płakałam z bólu, ale ze śmiechu. Panie pielęgniarki też super ❤️ zabieg bez bolesny. Polecam w 100 %

Panie pielęgniarki też super ❤️ zabieg bez bolesny.
Polecam w 100 %

24 stycznia 2023 w CO w Bydgoszczy Pan Doktor Cisowski usuwał mi zmienione onkologicznie znamiona skórne. Podczas trwania zabiegu Pan Doktor chętnie odpowiadał na zadawane przeze mnie pytania związane z przeprowadzanym zabiegiem, czym dawał wyraz swojej empatii, fachowości i doświadczenia zawodowego. Nie stronił również od spraw pozamedycznych. Byłem i jestem pod wrażeniem (!), o czym nie omieszkałem poinformować Pana Doktora przy opuszczeniu gabinetu. Reasumując, zabieg przeprowadzony fachowo w miłej atmosferze. Szczerze polecam Pana Doktora.

Nie stronił również od spraw pozamedycznych.

Po wstępnych malutkich nieuprzejmościach pana doktora cala pozostała część wizyty to bajka. Fachowo, szybko,bezboleśnie, konkretnie. Świetna robota, doskonale założone szwy. Trochę żartów po drodze. Dobrze, ze nie czytałam opinii wcześniej, bo nie spałabym chyba całą noc. Owszem moze troszkę na początku mało empatycznie się zaczęło, ale już później nie można narzekać. Czułam się bezpieczna, a kiedy pan doktor mówił co i jak dalej, były to bardzo konkretne przekazy. W moim odczuciu bardzo na plus. Dziękuję.

Nie odbieram lekarza negatywnie, wręcz ok - patrząc na pryzmat pracy i zadowolenia 18-20 zabiegów wycinania guzów i innych schorzeń trudno być uśmiechniętym i życzliwym. Tym bardziej, że wiadomo tam, tak pachnie ludzkim cierpieniem. Ważne, że ktoś rzetelnie wykonuje swoją ciężką pracę - popatrzmy z innej perspektywy. Cieszę się, że byłam studentką UMK i wykładowcy Pani Chwirot, która opracowała z mężem sposób wczesnego wykrywania czerniaka skóry! Nauka pozwala zapobiec wielu tragicznych zaniedbań;( Gosia T.

Gosia T.

Ten czlowiek jest zaprzeczeniem dobrego lekarza. Nie na tym polega SŁUŻBA zdrowia! Jakieś dziwne i nikomu niepotrzebne wynurzenia na różne tematy. Zalecenia co najmniej wątpliwe. Brak kultury,zrozumienia i empatii. Ego wywalone w kosmos. Omijać szerokim łukiem. (Łatwo powiedzieć) Na plus Pani ,która musi temu jegomościowi asystować. Zdrowia życzę. Siły, cierpliwości i spokoju.

Ten czlowiek jest zaprzeczeniem dobrego lekarza.
Nie na tym polega SŁUŻBA zdrowia!

Jakieś dziwne i nikomu niepotrzebne wynurzenia na różne tematy.
Zalecenia co najmniej wątpliwe.

Brak kultury,zrozumienia i empatii.

Ego wywalone w kosmos.

Omijać szerokim łukiem.
(Łatwo powiedzieć)

Na plus Pani ,która musi temu jegomościowi asystować.

Zdrowia życzę.
Siły, cierpliwości i spokoju.

Nie mam uwag do poświęconego czasu i sprawnego prowadzenia zabiegu, ale zastrzeżenia budzi brak wyjaśnienia samej procedury zabiegowej, brak zwykłej uprzejmości, co wpływa na wrażenie przedmiotowego traktowania pacjenta.

Bardzo nieprzyjemny lekarz, żadnej empatii, traktuje ludzi jak przedmiot, który chyba mu przeszkadza w pracy

Bardzo nie sympatyczny, nie miły, gburowaty... Lekarz,a tym bardziej onkolog powinien być z powołania i mieć podejście do pacjenta,a nie traktować ich ,jak zło konieczne. Omijać tego "lekarza" szerokim łukiem.

Konkretny , skuteczny w leczeniu , nie bawi się w opowieści , merytorycznie przekazuje diagnozę jestem zadowolony , plecam pacjentną oczekującym leczenie bez bajania ...

Konkretny facet,mówi jak jest nie owija,troche wali na psychike,ale takie zycie.Lekaze nie maja czasu jest za duzo pacjentów ,kazdy potrzebuje pomocy