mgr Piotr Ciura

Fizjoterapeuta

Osteopata, mgr fizjoterapii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

Osteopata, mgr fizjoterapii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

Kilka lat temu moje lewe kolano sprawiało mi duży problem przy chodzeniu. Obecnie dzięki terapii u Pana Piotra mogę uprawiać sport (jazda rowerem, Nordic Walking i bieganie). W ostatnich dwóch latach przebiegłem sześć maratonów ! Przy stanie zużycia mojego kolana jest to wyczyn wręcz nieprawdopodobny. Jestem wdzięczny Panu Piotrowi za wykonaną przez niego pracę. Jego umiejętności są na bardzo wysokim poziomie. Polecam.

Zdecydowanie polecam !bardzo kompetentna osoba ,szkoda ze jest niewiele takich osob .wychodzilam sie po wielu specyjalistach i wiem jak to jest,ciesze sie ze na tego Pana trafilam!!

miły, uprzejmy, kompetentny, godny polecenia.

miły, uprzejmy, kompetentny, godny polecenia.

Udałam się do Pana Piotra ze strasznym bólem kręgosłupa. Po pierwszej wizycie odczułam znaczną poprawę a po drugiej wizycie ból całkowicie ustąpił. Pan Piotr to naprawdę serdeczny i godny zaufania człowiek, ma bardzo dobre podejście do pacjenta.

Bardzo dobry i skuteczny specjalista, polecam

Bardzo dobry i skuteczny specjalista, polecam