lek. dent. Piotr Cyran-Jaksto

Jest super. Polecam!!!!! Mam juz swoje lata ale takiej troski, opieki i kompetencji nie spotkalam. Gdyby nie to, że po znieczuleniu mam drętwe usta co bym pana doktora uściskała i ucałowała. Mie wiem jak dziękować mu za to co robi (chociaż przede mną jeszcze parę wizyt i stresu)

Witam,chciałabym bardzo polecić doktora Jaksto. Chodzę do niego od ok.6 miesięcy. Do tej pory byłam bardzo uprzedzona do dentystów,wręcz się ich bałam,przez co przestałam wogóle chodzic. Zęby mi sie popsuły i jak jużmusiałam iśc to zawsze były komenarze od strony dentysty"ojej jakie ma pani zniszczone zeby",co również mnie zraziło. Wkońcu wzięłam się w garśc i trafiłam do dr. Jaksto. Nie żałuje ani jednej wizyty. Nie dośc,że nie komentował mojego uzębienia,to każda wizyta zaczyna się z uśmiechem i z uśmiechem się kończy. Teraz chodzę do dentysty z przyjemnością,a nie ze strachem. Zdecydowanie polecam.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty pomoimo tego, że miałam usuwaną "ósemkę". Obyło się bez komplikacji, żadnego opuchnięcia, sam zabieg bezbolesny, a Pan doktor bardzo miły i profesjonalny.

Bardzo profesjonlany, kompetentny i miły człowiek. Zdecydowanie polecam.

Bardzo profesjonlany, kompetentny i miły człowiek. Zdecydowanie polecam.

Nie rozumiem skąd ludzie znajduja takie ciepłe słowa o tym lekarzu.5 razy leczył mi tego samego zęba "doktor" Jaksto.Dośc!!!!

Ponizej krytyki!!! Nigdy wiecej nie pójde do tak młodego stomatologa(żółtodziub) Karygodne jest to,ze kliniki stomatologiczne cenia sie Tak mocno,tylko zapominaja o jednym - Personel pozostawia duzo do zyczenia!!!! Innymi słowy Dzień Dobry Polsko. zdecydowanie odradzam Eurodent!!!

Ponizej krytyki!!!
Nigdy wiecej nie pójde do tak młodego stomatologa(żółtodziub)
Innymi słowy Dzień Dobry Polsko.

zdecydowanie odradzam Eurodent!!!

Szczerze polecam doktora Piotra! Jest kompetentny, podczas zabiegu tlumaczy co bedzie robil i jak, wiec nie ma co sie bać. Nawet wyrywanie zęba u niego to czysta przyjemnosc, podczas zabiegu zartuje z pacjentem, jest bardzo uprzejmy i szczegolowo wyjasnia co i jak nalezy robic po zabiegu. Jestem bardzo zadowolona z wizyty u tego dentysty :)

leczę sie u doktora piotra jaksto od dawna.jest kompetentnym i bardzo miłym specjalistą.zaden z wielu wyleczonych zębów nie sprawił mi nigdy problemów.wspaniałe podejście do moich indywidualnych potrzeb.zdecydowanie polecam wszystkim!!!

Trafiłam do pana Piotra Cyran-Jaksto, bo ułamała mi się 7 gryząc bułkę z ziarnami. Prosiłam o uzupełnienie. Wcześniej w przychodni EURODENT zrobiono mi zdjęcie panoramiczne. Lekarz stwierdził że zanim uzupełni ubytek ząb trzeba będzie leczyć kanałowo. Po 4 wizytach i wydaniu 500zł nie mam połowy zęba bo panu doktorowi "się" ułamała. Odradzam zdecydowanie.

Piotr Cyran-Jakšto (Piotr Jaksto) Przyjmuje w Eurodent Przymorze oraz Eurodnet Morena w Gdańsku. Chciałabym przestrzec wszystkich przed wizytą u tego dentysty. Niemal 2 miesiące temu miałam robioną u niego plombę między zębami (5-6) i do tej pory mnie boli. Nie mogę gryżć i mam dużą wrażliwość na zimno i ciepło. W międzyczasie byłam już u 4 dentystów, żeby uratowali moje zniszczone przez p. Piotra Jaksto zęby. Jestem strasznie rozgoryczona. Prawdopodobnie p. Piotr Jaksto wywiercił mi znacznie więcej niż tego wymagała rzekoma dziura. Pomimo tego, że dziura miała być tylko pomiędzy ...

Piotr Cyran-Jakšto (Piotr Jaksto)
Przyjmuje w Eurodent Przymorze oraz Eurodnet Morena w Gdańsku.

Chciałabym przestrzec wszystkich przed wizytą u tego dentysty. Niemal 2 miesiące temu miałam robioną u niego plombę między zębami (5-6) i do tej pory mnie boli. Nie mogę gryżć i mam dużą wrażliwość na zimno i ciepło. W międzyczasie byłam już u 4 dentystów, żeby uratowali moje zniszczone przez p. Piotra Jaksto zęby. Jestem strasznie rozgoryczona. Prawdopodobnie p. Piotr Jaksto wywiercił mi znacznie więcej niż tego wymagała rzekoma dziura. Pomimo tego, że dziura miała być tylko pomiędzy 5tką i 6tką, to miałam rozwierconą całą powierzchnię "trącą" 5tki. Całe wiercenie trwało 0,5h i było robione w pośpiechu. Oczywiście do p. Piotra Jaksto już nie miałam ochoty iść "na poprawkę", bo podejrzewam, że mógłby mi tylko więcej zniszczyć. Inny dentysta stwierdził, że miałam jakiś "nawis" z plomby przy 6tce oraz nieszczelną plombę! Pomimo prób ratowania moich zębów, nadal nic nie pomaga, a zaznaczę, że przy okazji robienia innych dziur przez innych dentystów ból trwal może parę godzin, więc nie jest to moja indywidualna wrażliwość...

P. Piotr Jaksto jednym słowem zniszczył mi zęby, założył plomby, które były strasznie nierówne i do tego tak jak wcześniej pisałam nieszczelne! Miazga zęba została najwyraźniej mocno podrażniona. Na pewno nieadekwatnie do rzekomej "dziury". P. Piotrowi Jaksto brakuje kompetencji, a poza tym oszukał mnie, gdyż nie powiedział, że zamierza rozwiercić mi całą powierzchnię (trącą) zęba 5tki. Do tej pory sprawa nie jest zakończona, nadal mnie boli i wkrótce idę znów do dentysty, na kolejne rozwiercanie, antybiotyk itd.

ABSOLUTNIE NIE IDŹCIE DO DENTYSTY PIOTR JAKSTO CHYBA, ŻE CHCECIE STRACIĆ ZDROWIE I NERWY!