lekarz Piotr Czekurłan

gorąco polecam najlepszy najmądrzejszy wielka wiedza kompetentny wysoka kultura osobista ma czas dla pacjenta trafna diagnoza

Super lekarz polecam Nie stety Pan doktor już nie przyjmuje na sikorniku w poradni dzieciecej czy może ktoś wie gdzie teraz przyjmuje

Super lekarz polecam

Świetny lekarz! Już od dawna się u niego leczę. Zawsze stawia trafne diagnozy i na dodatek jest bardzo uprzejmy. Doskonały specjalista godny polecenia !!

Świetny lekarz!

Bardzo dobry lekarz i stawia trafne diagnozy. Jest bardzo miły i świetnie leczy. Każdy człowiek popełnia błędy nie oznacza to, że lekarz nigdy nie popełnia - stawiając diagnoze

Świetny lekarz!ma ogromną wiedzę. Do Pana doktora trafiliśmy po tym, jak inny pediatra odesłał nas do domu z błędną diagnozą.

Pan Doktor Czekurłan ma już za dużo pacjentów ,wszyscy chodzą na wizytę do niego a u Pani Doktor Chmiel pustki..Przekonałam się że już trochę nie daje rady Szkoda.....

Pan Doktor Czekurłan ma już za dużo pacjentów ,wszyscy chodzą na wizytę do niego a u Pani Doktor Chmiel pustki..Przekonałam się że już trochę nie daje rady Pan Doktor Szkoda.....

Ja i moja rodzina od wielu lat jesteśmy pod opieką Pana Czekurłana. Jest niezwykle sympatyczny, ma świetne podejście do dzieci, cierpliwe odpowiada na wszystkie pytania i rozwiewa najmniejsze wątpliwości. Doskonały specjalista. Wiem, że mogę zwrócić się do niego z każdym problemem i mam pewność, że postawi przy tym trafną diagnozę. Gorąco polecam!

Doktor Czekurłan jest najlepszym lekarzem jakiego znam i bardzo go polecam! :) Miły, uprzejmy i stawia trafne diagnozy. Osoby które napisały negatywne opinie nie znają go wystarczająco dobrze albo osądzają po pozorach.

Polecam.Dobry i profesjonalny lekarz a na dodatek bardzo miły człowiek,z troską podchodzący do małych pacjentów.Moim zdaniem jego wielki plus to to,że nie spieszy się z antybiotykami to zostawia jako ostateczność.Do tego nie demonizuje problemów i nie straszy rodzica -przeciwnie daje wsparcie i poczucie bezpieczeństwa.