dr n. med. Piotr Dąbrowski

Laryngolog

Mega fajny i kompetentny lekarz, uprzejmy, miły wysłucha do końca, zwraca uwagę na całokształt objawów i potrafi je dobrze połączyć. Cudowny człowiek, dobrze wytłumaczy schorzenie i dobierze odpowiednie leczenie. Warto mu zaufać! Na pewno pozostanę przy tym lekarzu, bardzo polecam!

Zdecydowanie nie polecam. Pan doktor nauk przez kilka lat nie rozpoznał u mnie alergii, a mój katar leczył solą morską. Kolejne błędy w leczeniu alergii doprowadziły dzisiaj do zaawansowanej astmy. Dla mnie konował, w dodatku nieuprzejmy.

Zdecydowanie nie polecam,Pan dr... jest człowiekiem nie uprzejmych tylko wychodzi z gabinetu parzy ile ma pacjentów w poczekali a potem szybko załatwia wizytę.Zapłaciłam i na tym sie skonczyło .

Naciąga na wizytę prywatną. Sugeruje, że konieczne jest leczenie,mimo, że takiej potrzeby nie ma. Dyskretnie, ale dość wyraźnie podważa kompetencje lekarza rejonowego.

bardzo profesjonalna obsługa przed i po zabiegu , miałam wycinane migdałki , bardzo szybko dochodzę do zdrowia, oczywiście stosuje się do wszystkich zasad jakie mi Pan doktor zalecił, polecam

Dziękuję Panie Doktorze, że w gorszych chwilach mojego życia trafiłam do Pana. Nie tylko na b. dobrego lekarza ale i dobrego człowieka. Wzór do naśladowania dla innych lekarzy: w podejściu do pacjenta, prowadzeniu leczenia, kompetencji i kultury osobistej.

Bardzo dobry specjalista,wspaniały człowiek,który zawsze na pierwszym miejscu stawia pacjenta.

Spokojny ,cierpliwy , "profesionalista w każdym calu".Wykonał, u mnie, rok temu operacyjne wszczepienie protezki głosu.Dziś mówie i nie mam żadnych komplikacji.Otwarty na pomoc i konsultacje.Polecam Pana Doktora ze szczerego serca.Wiesław Walkowiak Borek Wlkp

Pan Doktor namawiał mnie do korekty przegrody nosowej od mojej pierwszej wizyty u Niego to jest około 3 lata temu. Już wtedy rozpoznał przyczynę chorych zatok i nosa . Zwlekałam ,ponieważ strasznie bałam się zabiegu . Dziś żałuję, że nie zrobiłam tego od razu, sam zabieg był przyjemnością. Przy panu Doktorze można czuć się naprawdę komfortowo w szpitalu w dobie kulejącego NFZ-tu. Porozmawia, wyjaśni wątpliwośći , opiekuje się pacjentem po zabiegu . Wróciłam do zdrowia i skończyły się moje problemy z zatokami i wiecznie zatkanym nosem . Dziękuję Panie Doktorze :)Takich lekarzy jest coraz mniej !!!!!

Wspaniały człowiek, kompetentny lekarz, miły uczciwy, rzetelnie podchodzący do swojej pracy.