dr Piotr Długosz

Rodziłam dawno temu. Ciąża opiekował się dr. Długosz. Cud że ja i moje dziecko żyjemy. Głównie dzięki dermatologowi który jak mnie zobaczyl to natychmiast skierował mnie do szpitala. Ze skutkami źle prowadzonej ciąży borykam się dziś - IO i PCS. Czeka mnie kolejna operacja żylaków miednicy. Dr. Długosz podczas porodu i obchodów w szpitalu udawal że mnie nie zna. Wstyd mu pewnie było za ro do jakiego stanu doprowadził mnie i dziecko.

Prowadziłam u doktora cała ciąże i z czystym sumieniem mogę polecić każdemu . Doktor jest miły , uprzejmy , bardzo dokładnie bada ,zleca wszystkie potrzebne badania ,dodatkowo odpowiada na każde pytanie na które chcemy uzyskać odpowiedz , zawsze jest pod telefonem . Gdybym miała prowadzić ciąże drugi raz to tylko u niego :)

Ja mam zupełnie odmienne zdanie wobec dr Długosza. Wiecznie się spieszy. Miły jest chyba tylko wtedy kiedy ciąża przebiega bezproblemowo. W przypadku problemów nie ma co liczyć na niego. Wyniki cytologii w 6msc ciąży.. wyszło zakażenie bakteryjne, które nieleczone doprowadziło do przedwczesnego porodu i nie jestem pierwszym przypadkiem niestety... Dobrym lekarzem to może był kiedyś. Dwa dni po przedwczesnym porodzie miałam wizytę. Pani zadzwoniła by zapytać czy będę. Odpowiedziałam, że niestety już urodziłam. Pani się rozłączyła bez słów więc jak słyszę że dr rzekomo dzwonił do kogoś po porodzie to średnio w to wierzę

Z dumą mogę powiedzieć: tak to "mój" ginekolog :) Prowadził moja pierwszą ciążę, czułam się bezpiecznie pod skrzydłami pana Piotra, wiedziałam, że w każdej chwili mogę zadzwonić i zostanę wysłuchana. Badania i usg szczegółowe, dokładne, sprzęt niczego sobie :) Po porodzie pan Piotr zadzwonił do mnie z zapytaniem jak się czuję, byłam bardzo mile zaskoczona. Każda kolejna ciąża będzie prowadzona tylko i wyłącznie pod okiem pana Piotra, po prostu mam do niego zaufanie i już :)

Z dumą mogę powiedzieć: tak to "mój" ginekolog :)

Dr Piotr Długosz. Prowadzi moja drugą ciąże. Jest ginekologiem z powołania. Przyjmując pacjetke przede wszystkim nie spieszy sie dokładnie wysłucha jeżeli masz problem i z chęcią odpowie. Jest bardzo delikatny przy badaniach i dokładny np USG. Jeżeli masz problem mozesz zawsze zadzwonic oddzwoni martwi sie o pacjetke.

Świetny specjalista, czułąm sie u niego godnie!!! Z kolejną ciążą też sie do niego udam!!

nigdy nie bylam u pana Dlugosz zawsze tylko opowiesci od kolezanki słyszalam bo prowadzil jej dwie ciaze nie dosc ze wyslal ja do domu jak miala bole i krwawila a po 6 godz i tak urodzila bo poszla do innego lekarza to chcial ja ciac jak jeszcze miala czucie i stwierdzil ze w tym miejscu nie ma unerwienia to przeciez paranoja skad ci lekarze sie biora??? niestety kiedys musialam isc na badanie do szpitala i tam mialam po raz pierwszy do czynienia z panem Dlugoszem, dla mnie pan Dlugosz okazal sie bardzo nietaktowny po badaniu powiedzial ze nastepnym razem nie musze placic a taka ladna blondynke to on zapamieta. To ma byc fajny lekarz?? dla mnie to on zboczony jest i tyle.

Miły,spokojny. Dobrze wytłumaczy i doradzi.Szybko rozpoznaje płeć naworodka i bazbłędnie.

Lekarz godny polecenia, przyjemny, kompetentny, posiada świetny sprzęt. Zdecydowanie polecam!!!