Dr.Piotr dał mi nadzieję na normalne życie!! Jeżdżę do niego 200 km .Ustabilizowal endometrioze którą w mojej miejscowości nikt z lekarzy nie umiał . Wspaniały lekarz , każdemu polecam !!

Gdyby nie doktor, mojej córeczki mogłoby nie być, badania na czas, wszystko wytłumaczone na spokojnie, gdy coś złego się dzieje pod telefonem, jeżeli nie odbiera to oddzwania, z czystym sumieniem polecam

Najlepszy lekarz na jaakiego trafilam odbieral moje dwa porody pelen profesjonalizm czas dla Pacjentki zawsze i wszedzie spokoj i opanowanie a do tego specjalista w kazdym calu ;) polecam kazdemu ;)

Dr Dobrosz niedawno odbierał mój poród w szpitalu. Zostałam przez niego potraktowana strasznie rzeczowo, odnosił się do mnie jakbym rodziła co najmniej 7 dziecko, a zaznaczam, że był to mój drugi poród, był nie miły, chamski i nie empatyczny, poza tym badając mnie na izbie przyjęć powiedział, że dziecko będzie ważyło 3800 a waga urodzeniowa mojego syna wyniosła dobrze ponad 4,5kg, co Pan doktor po porodzie skwitował"mówiłem, że będzie ponad 4kg". Niestety skutkiem niekompetencji Pana Doktora jest to, że teraz moje dziecko musi być rehabilitowane, ponieważ Panu Doktorowi nie przyszło do głowy , żeby zrobić mi cesarkę, no cóż była sobota rano i jakoś chęć do pracy Pana Doktora była żadna. Poza tym na moje pytania nie odpowiadał i szyjąc mnie miał taką minę jakby się mnie brzydził. Może warto by się zastanowić czy nie zmienić profesji. Dodam jeszcze, że poza problemami zdrowotnymi mojego Dziecka ja również przez niekompetencje Pana Doktora mam przez tak ciężki poród naturalny spore problemy zdrowotne! Lekarz-porażka!!

Nie spotkałam lepszego lekarza. Jest bardzo kompetentny . Jest lekarzem z powołania.

Nie spotkałam lepszego lekarza. Jest bardzo kompetentny .
Jest lekarzem z powołania.

Zdecydowanie polecam tego lekarza. Dokładny, bardzo miły nie śpieszy się przy badaniu. Super lekarz i naprawde rewelacyjny. Po cesarskim cięciu poprawiał wszytsko co zepsuł inny lekarz :-( 100% zaufanie:-) Pozdowienia dla lekarza:-)

Nie spotkałam się z bardziej komunikatywnym i rzetelnym lekarzem. Wyjaśnia przycyzny wszystkich dolegliwości i schematy funkcjonowania organizmu, leki dostosowuje tak, żeby jak najmniej ingerować w organizm kobiety. Na wizytę w Safmedzie umawiam się na konkretną godzinę i jest max. 15 minut poślizgu. Nie spieszy się podczas wizyty, robi dokładne badanie. Jest pod telefonem komórkowym - obiera go, a jak nie może do po 30minutach sam oddzwania.

nie polecam tego lekarza liczy sie kasa kasa i jeszcze raz kasa obgaduje swoje pacjetki oczywuscie ma swoje ulubione ładniejsze czego wcale nie ukrywa

Odbierał poród mojego dziecka. Zdecydowanie nieprzyjemny. Tak pozszywał,że lekarz prowadzący moją ciążę, który ściągał szwy dziwił się takiemu zszyciu, nie do konca wiedział o co chodzi z tymi szwami. Nie miły, nie polecam nikomu spotkania z tym lekarzem w czasie porodu.

Porod mojego synka odbierał doktor Dobrosz. Był nieprzyjemny, prawie krzyczał na mnie, rzucał teksty " jak ty rodisz dziewczyno" a do tego tak mnie zszył ze po 2 dniach od wyjścia ze szpitala szwy puściły i dochodziłam do sibie dwa miesiące (cotygodniowe wizyty kontrolne przy małym dziecku w domu tez nie są sprawą prostą). Na obchodzie w szpitalu ignorowal pacjentki. Generlanie bardzo niegrzeczny i opryskliwy. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!