lekarz Piotr Dragon

Psychiatra

Lekarz kompletnie nie słucha co pacjent ma do powiedzenia, traktuje pacjentów jak listę do odhaczenia. Zero pomocy, zrozumienia. Drwiący ton głosu, nie polecam. Przychodnia w której pracuje powinna sprawdzać jakich lekarzy przyjmuje, bo przez niego rezygnuję z pomocy przychodni. Przez takich lekarzy jak on ludzie nie decydują się na terapie.

Przez takich lekarzy jak on ludzie nie decydują się na terapie.

Lekarz z powołania , szczery konkretny który pomaga. Mogę z czystym sumieniem polecić Pana Doktora Piotra

Całość wizyty trwała jakieś 10 minut, pan doktor zapytał mnie jedynie o objawy i wypisał receptę. Miałam poczucie, że chce się mnie jak najszybciej pozbyć. Dodatkowo w trakcie wizyty do gabinetu weszła inna pacjentka. Nie dostałam żadnej informacji o mojej chorobie ani o działaniu leków, zresztą diagnozy też nie. Dodatkowo panie w rejestracji są średnio uprzejme i w poczekalni tłok. Na plus szybkie terminy, więc jeśli ktoś jest w kryzysie i zależy mu na dosłownie jakiejkolwiek formie pomocy, żeby się ustabilizować i może poszukać czegoś innego to jest to dobry wybór.

Jestem od trzech tygodni pacjentem Pana doktora,kiedyś dawno temu miałem mały problem z którym rozprawił się wzorcowo.Teraz mam poważniejsze problemy i stawiam na profesjonalizm doktora.Trzy tygodnie mijają i czy widzę poprawę , powiem że tak , nie jest to hura optymizm ale moje zachowanie jest zdecydowanie łagodniejsze.Jedyny problem jaki występuje to brak apetytu ale liczę że i ten problem dr. Dragon rozwiąże

Jeśli choremu szukającemu pomocy, zależy na trafnej diagnozie i dobraniu najwłaściwszych leków, to trudno o właściwszy adres w woj. Śląskim. Pan doktor poświęca dużo czasu na pierwszej wizycie, aby poznać pacjenta, jego problemy i przeżycia, które doprowadziły do choroby. Jasno i klarownie tłumaczy plan leczenia i prognozy. W moim przypadku leki w 100% pomogły. Jak nastąpi wyraźna poprawa, leki są ustawione, wizyty są krótsze, co dla mnie jest uzasadnione. Odnosząc się do opinii o krótkich wizytach, chciałam zaznaczyć że najczęściej oprócz dobrze dobranych leków trzeba zapisać się gdzieś na psychoterapię i to też we właściwym czasie Pan doktor zaleca!

Lekarz bardzo na poziomie.Pod każdym względem nie mówiąc jak pomogl mi i mojej mamie ktora choruje na psychozę....wstrzelił się z lekami od pierwszej wizyty.15 lat i podniósł dawkę jednego leku o 0.5 mg.Bardzo otwarty .Uprzejmy miły lubi pożartować.Polecam.

Nie polecam!ten lekarz potrafi tylko wypisać receptę na psychotropy ,a wizyta trwa 3 minuty ,brak zainteresowania problemami pacjenta ,nie omawia choroby ani leczenia.Więcej nie wydam pieniędzy u tego pana.

Polecam... Pan doktor Piotr Dragon prowadził mnie w ciąży, tak dobieral leki aby nie zaszkodzić dziecku. Lecze się u Niego 5 lat

lekarz nie zainteresowany stanem pacjenta. Krótka wizyta ,wypisanie recepty i do zobaczenia.Od 2 lat leczenia moje wizyty nie trwały dłużej ,niż czas potrzebny panu doktorowi na wypisanie recepty. Odradzam wszystkim tego lekarza.

Wilk w skórze owcy ! Pan powinien sam się leczyć albo już jest w trakcie co by tłumaczyło tę... minę .Jestem osoba usmiechnieta, pewna siebie.. ale Pan "doktor" nie znając mnie i mego życia po 10 min Mego monologu stwierdził, że barkuje mi uśmiechu i pewności siebie ( Ciekawe czy jakby pracował fizycznie do oberwania sobie pleców to czy by chodził z bananem na twarzy.. ).Paranoja. Nie interesowało Go co mam do powiedzenia, gdyż z góry obstawił diagnozę słowami kończącymi... "To co Pani mówi nie pasuje do choroby, ale Ja tak napiszę.." Byle wyjdzie recepta i będzie kolejny do leczenia, wkoncu nie ma pacjenta- nie ma wypłaty.W życiu do Niego bym nie poszła. Bo cokolwiek by sie nie powiedziało to i tak będzie przeciwko pacjentowi.NIE POLECAM!!