lekarz Piotr Drozdowski

Medycyna estetyczna

u Pana Piotra moja mama robiła botox (prezent na tegoroczny dzień Matki) to co mogę powiedzieć to na dzien dobry współczułam mu jak diabli, bo mam nie przekonana do zabiegu wzięła go w ogień pytań i wątpliwości. Pan Piotr cierpliwie na wszystko odpowiadał, tłumaczył jak będzie wyglądał cały zabieg - a wyszedł jeszcze lepiej :) mama wciąż się śmieje z tamtej konsultacji, a Pana doktora wspomina z uśmiechem na twarzy :)

Pan doktor robił mi botox - przyznam, ze na początku miałam spore wahania jak się później okazało niepotrzebnie - wszystko przebiegło bez najmniejszych komplikacji - szczerze polecam :)

bardzo polecam pana doktora - jestem bardzo zadowolona z ust, które mi zrobił - efekt zaskoczył nawet mnie samą - nie wspominając już o moim mężu smile polecam!

Szerze polecam - profesjonalista z dobrym podejściem do pacjenta, a przy tym cierpliwy -> mieszanka unikatowa.

doktor operowl mnie kilka lat temu w szpitalu ,jestem bardzo zadowolona ,dziekuje.

Wciąż poszukujesz "Medycyna estetyczna Polanica-Zdrój"?

Mateusz Zachara

Medycyna estetyczna