lekarz Piotr Dudek

Endokrynolog

Do Pana Doktora trafiłam z polecenia Pani dietetyk klinicznej Magdy Kamińskiej z Milanówka. Pan doktor wraz z Panią dietetyk tworzą wyśmienity tandem. Szybka diagnoza, następnie dobrze dobrane leczenie które szybko postawiło mnie na nogi. DZIĘKUJĘ za wszystko.

Szczerze polecam dr. Piotra Dudka :) Najlepszy lekarz pod słońcem:) Ma bardzo dobre podejście do pacjenta ... Profesjonalnie wykonuje swoje obowiązki, swoją pracę traktuje jako misję, więc można zaufać mu w każdej sytuacji:) Pozdrawiam. Karolina Pursa

Pozdrawiam.
Karolina Pursa

Razem z córką Sandrą leczymy się u Pana doktora.Bardzo miły ,serdeczny lekarz,zawsze wysłucha,pomoże.Najlepszy lekarz🙂

Pan Doktor jest cudownym człowiekiem i świetnym lekarzem. Duża doza cierpliwości i empatii a przy tym fachowa wiedza i kompleksowość. Polecam z całego serca! :)

Pan Doktor jest cudownym człowiekiem i świetnym lekarzem.
Duża doza cierpliwości i empatii a przy tym fachowa wiedza i kompleksowość.
Polecam z całego serca! :)

Pan doktor jest lekarzem godnym polecenia, jest skrupulatny rzetelnie przeprowadza wywiad lekarski z pacjentem. w moim przypadku dzięki temu zlecił szczegółowe badania

Widocznie tak miało być. Kilku poprzednich lekarzy bagatelizowało problem z tarczycą i podwyższone tsh. Doktor Piotr poprowadził mnie za rękę. Jeszcze nie mam końcowych efektów jego diagnozy, będę pisać jakby co. To rzetelny lekarz z powołania. Polecam.

leczę się u pana doktora już 4 lata uważam że jest bardzo dobrym lekarzem ale przede wszystkim dobrym człowiekiem co niestety w dzisiejszych czasach jest rzadko spotykane w środowisku lekarzy nie ma humorów i kaprysów o wszystko można go zapytać jest wesołym człowiekiem nie odczuwa się takiego dystansu jak przy innych lekarzach na wizyty chodzi ze mną mój maż który też ma takie samo zdanie i bardzo lubi pogawędki z panem doktorem polecamy

Jest świetnym lekarzem, za każdym razem tłumaczy jak przyjmować leki oraz jakie mogą występować objawy niepożądane. Nigdy nie spotkałam lekarza który za każdym razem tak szczegółowo podchodzi do sprawy. Jest bardzo rzetelny, uśmiechnięty i nigdy nie "olał" mnie i nie ignoruje tego co się do niego mówi oraz zawsze odpowiada na zadane mu pytanie. Bardzo polecam tego lekarza :)

Pan doktor jako pierwszy skierowal mnie na odpowiednie badania -jestem wdzięczna -wykryto powazną chorobe z ktora zylam od wielu lat .Dziekuje-MIRKA.

Bardzo dobry lekarz.Leczę się u pana doktora od niedawna i jestem bardzo zadowolona.Doprowadził moją tarczycę do porządku.Dokładnie wszystko sam wyjaśnia,pociesza. Jest rzetelny,uczciwy i grzeczny. Cieszę się,że to właśnie na niego trafiłam.